Jump to content

cs savez


brank0

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od ove price nema nista ko sto se vidi iz postova. Da bi se osnovao savez on treba da ima neku svrhu. Kod nas vec postoje savezi i ja znam za 2.

I je osnovao Meda i on sa njim (i sa Mikicom) radi WCG

II sam osnovao ja i sluzi mi za TV emisiju i u ovoj situaciji sa softwareom za organizovanje turnira.

Uskoro se osniva jos jedan i on ce imati svoju svrhu.

U stvari ima ih jos 10ak ali oni sluze za izbegavanje poreza

I'm 2 old 4 this shit

To sto igramo u lan-u nam je najjace oruzje sto imamo'

Link to comment
Share on other sites

Od ove price nema nista ko sto se vidi iz postova. Da bi se osnovao savez on treba da ima neku svrhu. Kod nas vec postoje savezi i ja znam za 2.

I je osnovao Meda i on sa njim (i sa Mikicom) radi WCG

II sam osnovao ja i sluzi mi za TV emisiju i u ovoj situaciji sa softwareom za organizovanje turnira.

Uskoro se osniva jos jedan i on ce imati svoju svrhu.

To nisu savezi vec organizacije... Ne mogu se porediti, lupam, ESL i despv u Nemachkoj, jer despv kao nacionalni savez ne podrzava samo ESL, vec i ostala takmicenja kao NGL, GigaLiga...

Link to comment
Share on other sites

Ej...znachi pooca mi raka za neku sitnu kintu ako neko bude i dobijao od tog saveza,jer ako ce taj isti savez da radi neshto po pitanju boljitka CS-a!

A shto se tiche zaludjenika...pa svi smo na neki nachin zaloodjenici!daaa....

Anyway...tako sam se smorio od ovolikog hejta da mi ne pada na pamet da se vishe raspravljam sa koje kakvim "pametnim" likovima koji su se do juche kleli u taj cs,strugali im zenice sa monitora da bi mi sada prosipali neshto kao to je chista mamipara i lopovluk a pritom takodje govore kako CS je propao!!!!

Good luck,have fun!!!

PS:Od mene mozete da dobijete samo neku malu pomoc,a pare nisu problem PARA NEMA,I DA IH IMA ODAKLE NAM!!!!! [;)]

"Ni kurve me ne vole"

Da li sanjash da te plodi Bekam!?

Link to comment
Share on other sites

jao planetar nemoj da budes duhovit vishe molim te... :D

salu na stranu,vi pricate o bugarima kao da su oni sljam a zaboravljate da smo mi jos veci !!!

kao prvo da bi imali pro gaming scenu treba nam vezba,za vezbu je potreban internet kako bi se igralo dosta meceva(vama su to klanski,meni battle.net)ali nebitno...mi u srbiji net nemamo tako da ono...btw trenutno bar u waru budari imaju preko 5 igraca u pro klanovima kao sto su:SK,3wD...rumuni imaju veoma dobre igrace(3,4),a ako mi ne mozemo bolje od njih onda i ne treba da postojimo

Link to comment
Share on other sites

Evo meni je sinula jedna ideja da napravimo mi sami CS savez...tj. da se on zove malo drugacije o cemu ne bih pricao ovde,jer imam lepo sve iskucano na kompu,statut i ta sva sra*** ,treba mi 10 ljudi koji bi radili i koji bi se cimali oko svega...naravno i ja bi se cimao..taj savez ne bi bio samo za CS nego za sve igrice,i nas 10 koji bi radili u tom savezu (svako bi bio odredjen tj. zaduzen za neku igru kod nas u zemlji)..sigurno je to da bi mozda nasli neke sponzore da nas prate itd..ili vec da daju neki kesh ako bude trebalo da se daje za taj savez..znachi samo trazim ovde sada vase misljenje a to je "STA VI MISLITE DA TAJ SAVEZ TREBA DA RADI" ???

Toliko za sada,otkud znam..ja planiram da to uradim pocetkom Aprila meseca..i da..mislim da cu zvati u taj savez ljude koji umeju da rade tj. koji imaju dosta iskustva u CS sceni i ostalim igrama u nasoj zemlji..znachi ljude koji su se do sada cimali oko ne znam ni ja..organizovanja turnira,drugih nekih manifestacija itd..znachi samo mi recite jos jednom kazem vase misljenje tj. vase predloge sta vi mislite da bi taj savez trebao da radi :)

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

sad svako mozhe da uzme cable/adsl of 128k za male pare, tako da je to skroz losh izgovor...

ja ne mogu da uzmem ni ADSL zbog PCM prikljucka,a cable zbog nedostatka tehnickih uslova-a.k.a cvorista...tako da to "svako" kod nas ne postoji jos.

Pa zasto su svedjani u svim igricama u vrhu?jer imaju najbolji net,nisu navikli na lag(nizak ping) i vezbaju u super uslovima,tako da ono...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...