Jump to content

Skijanje


Recommended Posts

Ove zime sam po prvi put bio na zimovanju,na Kopaoniku,I za razliku od letovanja,odusevio sam se.

Prethodnih godina me planina I skijanje (prvenstveno),nisu privlacili ali tek sam sad video sta sam propustao.

Prvog dana mi se bas I nije stajalo na skije,I bio sam demoralisan svojim silnim padovima,ali tek kada sam vremenom stekao neko znanje,samopouzdanje,tek onda sam poceo da uzivam.Mislio sam da cu se smoriti,jer 5 dana po vise od 6 sati na stazi,na prvi pogled izgleda dosadno,ali ako je lepo vreme I ako je drustvo bas kako treba da bude,onda je sve OK.Zanima me da li je neko od vas bio ove zime na Kopaoniku?

Da li je neko isao u Austriju,Italiju,Francusku,kakve su staze tamo u odnosu na Kopaonik,I kako sve funkcionise?

Posto mi je ovo bilo prvo zimovanje,sledece godine cu sigurno ici,ali necu iznajmljivati opremu,vec bih zeleo da sve kupim u Beogradu.

Posto je izbor skija zaista veliki,za sta bih trebao da se odlucim od npr. ELAN,K2,Atomic

Link to comment
Share on other sites

Drugar,ako si se ti odusevio Kopaonikom trebas da odes na Borovec u

Bugarskoj...Bio sam prosle na Kopu,pa reko da vidim kako je u Bugarskoj.

I kad ono,RAJ...Raj na zemlji za bordere(skijase)...Mislim da posle ovoga

ne zelim da odem na ono brdo(Kopaonik) nikad vise!! [xx(]

Sta da ti kazem jos,osim da su staze ultra dobre i dugacke(sto je bitno ;).

Zato pamet u glavu i sledece god. na Borovec ... [:D][:D]

http://img.photobucket.com/albums/v640/kri...300387/boro.jpg

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro,mozda se nisam bas odusevio Kopaonikom,vec skijanjem i time sto je vreme bilo fantasticno,sunce je sijalo svaki dan,bilo je toplije nego u Beogradu.I Kopaonik je uvek pun,ima dosta naroda,zivo je itd itd.Zato me zanima kako je u drugim zemljama.

A ima i lepih skijasica [:I]

Link to comment
Share on other sites

Aspen je SAD

od lokalnih mesta najbolja za vozhnju je Jahorina (Bosna), dok su Kop i Zlatibor mesta gde cesh izaci da pokazhesh svoju opremu i pola vremena provesti u kaficu

Shto se tiche ivanovih slika, shta vishe reci sem da je jedna staza u Tri Doline duzha od svih staza na Kopu zajedno - a nije ni preterano skupo otici (350e nedelju dana busom, polupansion i ski-pas)

A ako prichamo o svrshavanju, prichamo o..

A19S19548.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jbt, skijanje je stetno za zdravlje, mozete narusiti vasu mkom stecenu kilazu...

Lepo sedim kuci, a od sneznih sportova jedino picim SUPREME SNOWBOARD 2 ;)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

imam dovoljno iskustva da vozim backcountry - mene mnogo vishe muchi snaga i kondicija, tu sam u relativnom minusu

drugi problem je shto je to pravi backcountry - nemam opremu ni iskustva sa lavinama..

Link to comment
Share on other sites

bio sam na kopu od 29 jan - 6 feb,vreme je bilo ocajno..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...