Jump to content

LOTO - zabava narodnih masa...


Recommended Posts

moja keve 98 dobila dve 6tice (2200 DM a sedmica bila 350 000...imala 6 od 6 i cekal ili 2 ili 26 ali kurac)...igra 8 brojeva u punom sistemu vec 10 god...isti brojevi.....e sad pazii ovo...cale mi poceo da igra 14 brojeva ali ne pun sistem nego skracen(uplata cini mi se 2k )....i sta se desava vec par kola....od 14 brojeva koje je on raspisao on konstantno dobija 2 ili 3....pa vi sad vidite....7 od 7 hahhaha nemoguce veruj te mi...jebes matematiku i verovatnocu...

e da mislim da ne moze da se uplati 39 brojeva..oko 14 15 max u punom sistemu a sansa ako uplatis 14 15 brojeva ti je veruj mi skoro ista kao da si upaltio divljaka(7)...matematicki ti je veca ali realno isti kurac...

porodica mi je opsednuta lotom...imamo cak i literaturu:P

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Ovaj.. to je navlaka samo dajesh pare.. i uplatjujesh a dobiti je kao izvutji iglu iz plasta sena.. e mrzim ovaj primer.. al napisah ga... Inace kolko samo drzava zaradi na to.. mislim ti redovi za platjanje i koliko miliona ljudi to svakodnevno uplatjuje.... pa mislim.. lep nacin da nam drzava opet uzme pare.. a i kad dobijesh opet placas neki porez.. a i njima ide 50% od ukupno uplacenog novca... hmm.. nije njima loshe...

Link to comment
Share on other sites

mislim da je % koji je drzava uzela vec dosta para... drzava moze da vara (sto ne tvrdim da radi) pa da pakuje tako da se suma uvecava i pomama traje, a sedmice nema... ali ne verujem da su spremni na scenario pakovanja sedmice nekom nepostojecem... sto se tice anonimnog dobitnika... pa nigger je u ovom delu skroz u pravu... mislim da je sansa za tako nesto 99%... ali ne zato sto je u pitanju prevara, vec strah... izvinite molim vas, ali nije mi bas prijatno da svi vide moje lice, pa jos da ga povezu sa imenom i prezimenom u uglu ekrana... e da inace na tv-u sam ne zbog premijere mna2, nego zato sto posedujem par miliona evra, a neko nema da uplati mesecni flat... gde god da stekam/ulazem te pare... deca i dalje idu u skolu... zajebi rad da ih od malih nogu navikavam na telohranitelje...

inace loptice su pre izvlacenja poredjane po redu... ne bih ulazio u racun, cisto zdravorazumski... cini mi se da nije ista verovatnoca izvlacenja svake kombinacije... nije ni bitno, kada mi mozak bude odmorniji razmislicu opet... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...