Jump to content

Steam online


Recommended Posts

treba ti 5 cd keyeva odnosno 5 steam naloga. kad napravish steam nalog u njega dodajesh igre dodavanjem cd keya. sa 256k cable jedan chovek mozhe normalno da igra, eventualno 2 ako svuku rate-ove. sa wirelessom pitanje dal mozhe ijedan :D i onda bi opet tom jednom na najblizhem steam serveru ping bio bar 100 i opet ne bi bio stabilan. za vishe od dvojice 256k zaboravi.

Link to comment
Share on other sites

sa wirelessom pitanje dal mozhe ijedan :D

Hmmm [;)]

Sa wi-fi moze da radi lepo samo ako ti neko struchan podesi. Nemoj misliti da sam ti sad rekao da moze sa 256k da igra vas 5-toro, trebace ti barem minimum 512 ili 768k

konekcija. Opet tu imash i opremu na koju se kachite. Moze da bude laga mada dobrim

podeshavanjima veze moze da se odradi da radi cs lepo. Eto npr. ja imam 256k/128k wi-fi ali o5 jebe me zato shto, sam sam postavljao opremu [dalje mozesh sam da zakljuchish]. Ali eto npr imao sam skoro lan-party kod ortaka na Banjici gde im je neka firma uvodila wi-fi vezu. Normalno imali smo 768kbps [5 kompva] na raspolaganju, postavili mrezu iskrekovali no-steam cs za steam[nema se para :)] i imali smo ping oko 60-70 na stranim serverima [nemachkim pretezno], a na nashima je bio oko 30. Fora je da izdelish konekciju preko programa [netlimiter], npr. ja sam stavio da svako ima max 128 link po kompu tako da nije bilo zagushenja u vezi.

Znachi ako mislish da igrash cs sa ortacima bez 512 i 768 ne pomishljaj da palish cs

wi-fi normalno da bude dobro podeshen [bez ometanja signala, recimo da bi ti signal bio

odlichan sa negde 85-90% signala].

poz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...