Jump to content

Pitanje...


Sa1Nt

Recommended Posts

Elem, jedan ortak je juche pocheo da igra WoW, i danas tvrdi da je igrao 3x po 2 sata kao Human Paladin, i da je vecc lvl11.

E sad, nemam pojma, ali meni to zvuchi malo nerealno, lvl11 za 6h igranja...

Mogucce ili ne? Pitanje za more experienced players :)

Ty. :D

Link to comment
Share on other sites

humani extra lako leveluju

pogotovo kad jednom prodjesh taj region (u beti recimo)

mozhesh za 3h da budesh preko 10og opusteno

ja samo svog human warra ostavio na 10om nivou zz 3h i 15 min igranja (na osnovu malo expa igranja orc warra..)

ono odmerish kada mini-grind kada kvest kada se kretjesh i ide bash brzo...posle se uspori ako nemash dobre iteme...bar sa warrom...

Link to comment
Share on other sites

Jasno, istripovao sam se zato shto ja smatram da nisam debil (i da sasvim normalno napredujem u wowu), i kao NE druid sam za nekih 17 sati igranja stigao do lvl15.... zato mi nije bilo jasno ovo :) Al' istina nisam probao ostale rase pa nisam mogao ni da znam..

Hvala na objashnjenju chika kole:]

Link to comment
Share on other sites

Pa veoma lako lvl-ujes se za malo vreme , pogotovo ako znas mapu i Questove od ranije!

E sada takodje zavisi i rasa sa kojom igras jer ipak sam primetio da se najbrze lvl-uju elfovi ( naravno kada su svi iz Blizz-a Gay-evi :D )

Znaci doneses ono , doneses ovo... svaki Q po 1000 Expa min...

Strasno!

Znaci mozes laganica da za 3 dana po nekih 4-5 cuki da nabijes 30 mozda i vise ( ne znam jer ne igram sa Elfovima , ali se ubijam da nabijem lvl mom Taurenu!)

The Earth Mother smiles upon us

zyg5bs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ako je lik kretao iz pochetka par puta, moze. Realno, ako prvi put igra igru - nema shanse! ;)

Ja koji sam pochinjao sa gnome/dwarfom oko 15 puta mogu zmuretjki da dolevelujem lvl10 za oko 2-3h.

Inache Hunteri najlakshe leveluju i mislim da nije to "lako levelovanje" do rase, vetj do klase. Mada mogu priznati da mi je lakshe bilo sa Humanom do lvl15 nego sa Dwarfom, ali opet nisam igrao sa istom klasom da ta tvrdnja ispadne sigurna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...