Jump to content

Sigurno je bilo, ali...


Gigabyte

Recommended Posts

sigurno je vec bilo, mada ja nisam pratio, kako nabaviti WoW ???

znam da je bilo nekih "prevara" [:D] tipa "stavish drugu zemlju, a oni ga tebi isporuche". Koliko sam chuo, svi originali u Beogradu su planuli za jedan dan. Ako eventualno moze da se nekako nabavi WoW original u Bg, to bi bilo super.

Zao mi je shto smaram, ali odjednom me nekoliko drugara iz shkole tera da nabavimo WoW, pa ovde zastupam i njihove interese [:)] .

Link to comment
Share on other sites

Razumem da vas mrzi da chitate sve stare topice, stvarno razumem... ali da ne chitate STICKY-e sa naznakom "PROCHITAJTE OBAVEZNO", e to ljudi ne razumem.

Ali shta je tu je... ako obrishem smaratjesh sa PMovima/topicima novim itd pa bolje da ti se ovde odgovori.

Igru, LEGALNO, mozesh da nabavish u BGu u EXTREME PLATO knjizari. Naravno, ne mozesh da odesh i uzmesh tek tako :) vetj naruchish i kada stigne isporuka nadash se da tje te pozvati sa lepim novostima (tipa: "stigla je igra za vas, dodjite sutra u knjizaru").

Uvek mozesh da poruchish igru preko neta (imash topic o tome, Rejzu iz BG-a je stigla igra koju je naruchio MasterCard kreditnom preko nekog, ako se ne varam, engleskog i-net shopa).

Ili, kako se ja u vetjini sluchajeva snalazim, preko rodbine (ako je imash naravno) nabavish igru iz normalnih, nama dalekih (po svakoj osnovi) evropskih zemalja! ;)

Link to comment
Share on other sites

kao sto rece postovani kolega cyro mozes da je narucis sa www.gameseek.co.uk i najbezbolnija varijanta ti je da uzmes visa virtuon karticu o kojoj pisu sve informacije na 200 topica na ovom forumu.

Btw cyro dolazi bre na dunemaul, jos nisam naleteo ni na jednog naseg lika tamo, doduse igram hordu ali opet :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...