Jump to content

Hunter related - talenti i skilovi PETOVA


Kole

Recommended Posts

E da kad smo vetj kod tih zmajcheta oko potreta.

Melkore hvala shto si ovo napisao uvek sam se smarao u glavi kakva je razlika.

Znachi Zlatni Zmaj = Elite, Srebrni = Rare ali shta je onda mob koji ima samo Zmaja, znachi bez ikakve upechatljive boje, ko da je metal :), onako siv.

I da, jel ima josh koj taj Zmajchek sem tog Zlatnog, Srebrnog i "obichnog"?

Link to comment
Share on other sites

u mongoose ne stavljam nista iz principa

jeste da je to free strike kad dodgujesh (a to se radi mnogo u mankiju) ali brate mongoose pogadja jednom u 6-7 puta...znachi ne vredi mane koju mi potroshi....

pimpine kako mislish da nije? ocesh da kazhesh da nije tako brz?

Kada stavish

5/5 - Precision

5/5 - Improved Wing Clip

3/3 - Lightning Reflexes

1/1 - Deterrence

znachi imas u survival 14tp, treba ti josh jedan za Deflection (koji zahteva da se ima 15tp-a u survival

Regards [:D]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Hm ... ne brzina peta u combatu nema veze sa skillom koji neke zivotinje imaju (a gube ga tejmovanjem) da se zatrce kao wariora ( a to su neke divlje svinje ... jeleni u ashenvaleu itd itd ) i uzgred to je skill koji se moze iskoristiti samo van combata i ima cooldown i traje neko vreme a mi pricamo o konstantnoj vecoj brzini u combatu ...

Kao sto rekoh moj shadowclaw (srebrni rare spawn) ima combat speed malo veci od mene sa cheetah aspektom a king bangalash bi trebao da ima brzinu 1000gp mounta u combatu sto cemo proveriti kad tejmujemo istog ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

taj pet je brzi od mounta i nije bug... inache bi vec bio ispravljen... josh na americhkoj verziji se izvalio taj pet...

krece se uz tebe sasvim normalno... kad trchish ili si na mountu on te uvek prati... a kad napada vidi se njegiva prava brzina i mnogo je brz shto je i cilj dobrog peta (da shto pre zaustavi creepa na range-u huntera)

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

jeste brz je ludilo jedno =o)

tejmovo sam ga i ok je, vetji dps od vuka, neverovatno brzhi, ali krhkiji je! znachi vuk izdrzi veci abuse iako je AC neznatno veti...=o)

takodje zbog brzine udaranja chini mi se da bolje drzhi agro od vuka...

no kad smo kod originalnosti - danas sam video preko 15 ljudi sa takvim tigtrom lvl 43+ ono svaki drugi hunter ga ima...

special thanks to Arutha aka Bauk na help pri tejmovanju, 150hp je falilo da me ubije =o) a extra su ortaci bbili koji su kampovali da ga ubiju i kad su videli da ga tejmujem pocheli da se smeju =o))

Link to comment
Share on other sites

do sada su navodno petovi zadrzhavali neke rezistase koje je imao mob pre nego sto ga tejmujesh...posle pecha to ce biti ukinuto...mislim da je movement speed jedino sto se menja...postoji i blaga razlika u statistikama, lai chini se da kako stvorovi leveluju da se ta razlika gubi =o) tj ljudi prichaju po forumima da kad uzme obichna machka lvl 30 i eychakee koji je levelovan do 30og da razlike nema...

to nas naravno navodi na ideju da na kraju, kada imate 2 peta u stableu i nauchili ste sve pet skilove najvisheg ranka da treba natji nekog elitasha lvl 60 i tejmovati njega =o))

still...ja i dalje chekam da vidim te winterspring tigrove koji se ne smanjuju kad ih pripitomish =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...