Jump to content

top5 u Srbiji


unity|sale

Recommended Posts

tjapo...

znaci dobices to 20ojra ako neka CG ekipa prodje grupu, a ako ne prodje a ti mi ne das 20e u roku od nedelju dana...

NEMOJ VISE DA SE JAVLJAS NI DA POSTUJES NA RURu ?!

mislim da je posteno !?

sta ti mislos ?!

Prihvatam ali ako ja uzmem to 20 eura a ti hi ne dadnes da se ni ti vise ne pojavljujes ovde posteno isti tretman.Znaci pred svima je kladjenje.Ja kazem da ce jedna Crnogorska ekipa iz prve grupe da prodje ti kiazes da nece.Dogovoreno.Culi ste ostali nema ljutnje.Navijajte za moje.Pozdrav Capo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. 4gl.platoplus

2. god-mad ---- 4gl TO JE GLORIJA !!!

3. genesis

4. team4ce

1. Club35

2. SPRC

3. Ekipa --ovde nece proci (VAND JE INSISTIRAO)

4. dry kill logic

1. KGB-team

2. skeo

3. dream team ----ali voleo bi da prodje neka CG ekipa :P

4. demonium ----a tek ovde sto nece proci...

brate evo ako mi sad poshaljes 10e oprosticu ti 10e i mozes da pises ovde ?! :))

a mogu i da sacekam 36h pa da uzmem 20e :)) i da sam sebe banujes na ruru :))

GLHF ! i cmoka za mojih 20e :*

Edited by unity|sale

Niste ni svesni!!!

Link to comment
Share on other sites

fora je u tome sto tepa eurima kao "djeci" svojoj :D

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

4. dry kill logic --ovde nece proci

dkl je iz ns-a za tvoje obavestenje :D :D

toliko o tome ja iz bg-a a znam odakle su oni a ti iz ns-a ne znas da su odatle :D: D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

xaxa

kako se vadi ovo je vrh :D :D

pa u ostalim grupama si stavio crtice kod tim iz cg a ovamo si kod dkl tako da tisu ti :D :D

btw

i onako je nebitno ,vazno je da se slazemo da cg ekipe nece proci ;))

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Posteno izgubices to 20eura odsutan sam bio i nisam se javio na postove.Ljudi zaboraviste da su Niksicani zadnji put kad su dolazili stranci izbacili Grke,BTL,i jos neke i usli u drugi krug.Nemojte biti samouvereni to je bilo prije godinu.Ali vjeruj prvo sto dodjem gore a probacu i za ovaj turnir daces mi to 20 eura.A sto se tice turnira vjerujte da nemam uslova za to da imam rado bi ga odrzao iskreno da kazem.Istovremeno radim na otvaranje prve privatne tv u Bijelom Polju pa sam okrenut tom poslu.Uglavnom cuvaj mi to 20 eura taman ja i kabal posto smo mi malo krupni da odemo kod mog zemljaka rutovica na stanicu na file pileci.Pozdrav za sve.Capo

TJAPOOOOOOOOOOOO

IDEMOOOOOOOOOOOO

to 20e MOJE ??

OCU VEC SUTRA !?

Niste ni svesni!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...