Jump to content

ZH Patch 1.03 Official


kustodian

Recommended Posts

We are pleased to announce the upcoming release of patch 1.03 for Command & Conquer Generals Zero Hour on February 28, 2005...

http://www.eagames.com/official/cc/general...als/us/news.jsp

Ipak se EA opametio i svatio da za RTS igru treba da postoji jako dobar odnos sa njenim igracima.

Svim igracima koji nisu izgubili nadu zelim puno sati igranja.... vredelo je cekati :)))))))

One vision, one purpose.
Link to comment
Share on other sites

OMFG!!!

Ne mogu da verujem da su napravili 1.03 posle godinu i nesto preko dana... Pa mora da su oborili neki rekord u duzini pravljenja patcha [:D] .

Inace ja sumnjam da ce patch biti prihvacen medju igracima jer pise da su napravili izmene na balanciranju igre sto se mnogima nece dopasti. A usput nijedan mod nece raditi jer su svi napravljeni za 1.02 ili eventualno 1.01.

Link to comment
Share on other sites

znam da cu ja odigrati dosta partijica samo da bi overio verziju

Nadam se da tu spada i poneka sa mnom... dosadise mi ove glupe hard army je

Usput sto se tice vracanja iz mrtvih sve zavisi ot toga sta ce dodati i sta ce promeniti. Recimo npr ako bi ubacili u igru brodove i kad bi to funkcionisalo kako treba ljudi bi poceli sigurno ponovo da igraju. Sada posto je ovo patch cisto sumnjam da ce imati neki veca promena u njemu...

Anyway 28 februara cemo saznati sta da mislimo [clock2]

Link to comment
Share on other sites

Pa ispravice sve bugove (scud bug, tunel bug ...), a sto se tice balansiranja najveci (ako ne i ceo) deo ce uzeti od ACETON-ovog Balnce Moda koji je napravila grupa igraca sa, www.cncreplays.com ja sam ga igrao i sasvimje pristojno uradjen. Igra je mngog zanimljivija jedino se oseti dominacija Toxina i USAF-a, ali videcemo kako ce ispasti.

One vision, one purpose.
Link to comment
Share on other sites

OHo, ni ja nemogu da verujem, igrao sam valjda juce poslednji put, a evo danas poceo da skida novi update... WOHOO,

Ispravka scud bug-a je sasvim dovoljna, dugo mi se nije desilo da mi ovo neko uradi ali skoro sam popio dva za redom,

a jos gore od scud-bug-a je map hack, posto igram kao stealth, bezbroj puta su mi bezali battlemasteri od hijackera

Link to comment
Share on other sites

Ono sto sam ja procitao u readme ovog patcha je da su uglavnom svi bugovi popravljeni i da su svi neGLAovski generali gadno ojadjeni, sa akcentom na china infantry i nuke... Sa druge strane GLA je prilicno ojacan, Toxic takodje, stealth je malcice pojacan dok je demolition... ojadjen.

E sad da ne igram kao GLA Toxic reko bih da je 1.3 SRANJE [|)]

Mejutim posto igram kao GLA Toxic kome ovaj update ide u korist, smatram da je patch sjajan [:D] i takodje cu ga downloadovati, doduse tek posto na GCWu nadjem crack [:D]

Link to comment
Share on other sites

Meni su dva bug-a bila dovoljna, scud bug... i map hack (ali ovo ne spominju da je popravljeno). Igram kao stealth, i protiv vecine drugih generala mogu pobediti samo na srecu ali ako je neko pro, jednostavno nema nacina da se odbranis. Najvise me je nerviralo kad bm-ovi od nuka beze od mojih hijackera, dodju na jedan supply pucaju pucaju, pridje hijacker oni beze ka drugom i tako...

Uopste recimo nisam znao da upgradeovani quadovi slabije pucaju...

Igrica je bila puna bagova ali opet zanimljiva ali nemogu opisati koliko sam se puta nervirao kad bi me neko dobio na foru, nije mi zbog bodova, ali mi nije ni da ih varalice dobijaju.

Link to comment
Share on other sites

patch je [:D][;)][:D]

u ova dva dana sto sam se malo igrao, jos nijednom nisam izgubio

Airforce gen vise nemoze tako brzo da rushuje gla chinook-om i konacno je to izbalansirano. Quadovi deru sve redom, saboter konacno moze postati i korisna jedinica, odnosno, mozda ga neko uzme koristiti jer za 1100 partija koje sam odigrao samo sam jednom sreo lika koji ih je koristio.

Link to comment
Share on other sites

UH.... Povlacim sve sto sam do sada rekao, patch je [:0][xx(][}:)][8)][:(][V]

ok, ne radi scud bug, ne rade navodno ni map hackovi, ali... od gla, stealth je uzasno ojadjen. jedina rana jedinica - technical je toliko ojadjen da je prakticno neupotrebljiv, damage mu je valdja stavljen na gatling tako da zgrade nemoze da unistava. Protiv toxina prakticno nema sanse, prilicno slabo stoji i protiv amera i hummera, bbus je usporen....

sve sve...

ali ISPRAVKA STARIH BAGOVA, DONELA JE NOVI BAG, GLA RADNICI OBILAZE SUPPLY STORE

znaci nemogu da verujem... priliv novca gla je prepolovljen, mozda je cak sveden i na 1/4 osim ako ne box-uje radnike, ali to je opet jedan supply.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...