Jump to content

ok jel vredi nechemu skining / leather working ?


Inorog

Recommended Posts

ne znam...ja i dalje planiram sa svojim hunterom da se bavim leatherworkingom...gledao sam neke nizhe leatherworking recepte i bolji su od onoga sto sada ima da kupim za 2 srebra od armora...

ne znam koliko je pametno da idesh na alhemiju...mozda da probash sa enchantingom (ali to je late game trading skill...)

e da

ja cu sa svoim josh nenapravljenim dwarven huntom da idem na minig+engineering =o)

Link to comment
Share on other sites

Najvise koristi imas ako si hunter,kao sto Kole rece,tipa hunter tek na lvl40 dobija opciju da trenira za mail armor a do tada samo leather armor.Skining nema mnogo da razmisljas,obrni okreni ubijah zivotinjke pa zosto da ih ne oderes?

Moj glavni plan je da igram Orc Huntera, skining/leathering + pecanje/kuvanje/first aid *jest mnogo ima da se radi*

A i treba razmisljati sire,Azdaja trazi leather za +8 bag.Ipak je ovo MMO.

WoW je veoma timska igra,pun potencijal like je moguc samo kroz saradnju.Svako treba svakom.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

pa ne trazim nista sto je preko necega ,,, napravio si typo linen je u pitanju ali da jako si u pravu... sam nikada ne bi nafilovao ovoliko skill da nisu slali drugari materijal, ja se oduzujem kako mogu...

a o questovima nije vredno ni spomena koliko se ustedi na vremenu u partiju ...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Pa evo da se ja javim ( i dalje noob). Prvo, da li moze da se uzme jos jedna profesija kasnije kao sekundarna (pored dve originalne). Ako moze (terbalo bi da da posle izvesnog nivoa) onda ti predlazem da uzmes enchanting. Ako ne moze, onda teraj dok ne napravis najbolji moguci lether armor sto mozes, onda oduchi jednu od dve profesije i uzmi enchanting (nastakuj nekoliko oklopa za vezbu).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

sta si? ako si warr uzmi minig i smithing zbog armora da ti bude jeftiniji zhivot...ono jes da ce nakon par meseci onaj koji bude imao enchanting da nas sve izdrzhava ali do tada svako treba da ima neso....ako nsta drugo radi smithing zbog para...mislim wheatstone pravi pa prodaj = chiste pare =o)

Link to comment
Share on other sites

brate kole ne bacaj pare stigle su pare stiglo je sve

UPDATE zahvaljujuci Ljubavnici

imam skill za crvene 8slots bag... i za jos milion nekih stvari koje mogu da pravim znaci havarija....

ali nemam VUNE ni KOZE... <<<<

to je najveci prob plus ostao sam na 6srebra ...

Ovde rece da trazis koze tj. leather osim ako trazis koze tj. goats.

Za prvo znam da je potrebno u kasnijim receptima,za drugo nezelim da znam [xx(]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

MINING I LEATHERWORKING ti se isplati samo ako zelish lako da podignesh skill... sve ostalo je mnogo teze

kasnije se isplati kad odradish specijalizaciju za elemental ili tribal leatherworking...

na kraju krajeva nijedan skill se ne isplati osim alchemista zato shto cete svi na lvlu 60 traziti setove koji dropuju samo od lvl500 bossova... tako da radi ono shto ti se svidja kasnije ti nece trebati i ovako i onako...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...