Jump to content

pomoc


Wanderer

Recommended Posts

Znaci upitanju je moj stari kompic :D igrao ja preko njega cs na netu i sta sad posle nekih 10 min izjavi mi poruku System load too high kao ugasi programe u pozadini i pokusaj ponovo a meni u pozadini bio samo c-d i nista tako stojim u mestu i nista ne mogu da se pomeram jedno 3 min i onda sve ok opet mogu da igram 10min i onda opet i tako mi se desilo nokoliko puta i ja ne znam sta cu i prvo mi na pamet padne da pogasim sve iz startup i tako pogasim ja sve iz startupa i restartujem komp i opet upalim i udjem na server i opet posle 10min i tako sve isto.Onda mi padne na pamet da nemam neki virus :D i tako startujem nod32 i kaze nema nista :P i startujem ja i ad-ware i nista sve lepo bez virusa ali i dalje pojavljuje poruku

btw. komp je atlon na 1ghz,256sdram, 80gb-a i gf2 mx400 pre jedno 5-6 meseci na njemu je sve lepo radilo tako da .....

da li se nekome nesto slicno desavalo i da li ima neki predlog ili bilo sta

tnx unapred

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

a sta ti je sa onim "novim" kompom ili je to bio palac na levoj nozi?[:D]...[;)]

ne nego moram da budem siguran da je ovaj stari komp uredu da bih mogao nekako da ga prodam

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

auuu koji sve spameri samo kenjate bezveze liku niko nista pametno nije reko

1. nisi reko koju koneckciju imas

2. mozda je do provajdera

3. mozda nisi nesto u cs-u namestio kako treba

4.mozda je virsu neki

5.mozda je spyware

itd

ADMINI posaljite mi pass za loc-killygor acc posto mi je neko promenio pass [:(] email:dankom64@yubc.net

Link to comment
Share on other sites

1) ljudi ne reinstaliraju wondows bash zato shto to nije najlakshe

2) kad reinstalirash i ako ti radi zashto mislish da ce se ponovo pokvariti

ako vec necesh da reinstalirash, to gashenje iz start-up-a ti nista ne vredi, jer skoro svaki program te ni ne pita da li hocesh da se startuje. probaj da pre ulazka u cs ikljucish sve shto moze ne ctrl-alt-delete i probaj da kucash u run "msconfig" pa idi na start-up i iskljuci sve pa vidi...nedam se da ce pomoci

SiD | 21

Link to comment
Share on other sites

Znaci upitanju je moj stari kompic :D igrao ja preko njega cs na netu i sta sad posle nekih 10 min izjavi mi poruku System load too high kao ugasi programe u pozadini i pokusaj ponovo a meni u pozadini bio samo c-d i nista tako stojim u mestu i nista ne mogu da se pomeram jedno 3 min i onda sve ok opet mogu da igram 10min i onda opet i tako mi se desilo nokoliko puta i ja ne znam sta cu i prvo mi na pamet padne da pogasim sve iz startup i tako pogasim ja sve iz startupa i restartujem komp i opet upalim i udjem na server i opet posle 10min i tako sve isto.Onda mi padne na pamet da nemam neki virus :D i tako startujem nod32 i kaze nema nista :P i startujem ja i ad-ware i nista sve lepo bez virusa ali i dalje pojavljuje poruku

btw. komp je atlon na 1ghz,256sdram, 80gb-a i gf2 mx400 pre jedno 5-6 meseci na njemu je sve lepo radilo tako da .....

da li se nekome nesto slicno desavalo i da li ima neki predlog ili bilo sta

tnx unapred

pa imao sam isto ja nekako chudan problem...kada igram na netu posle jedno 10-20 sec. igranja komp se stalno restaruje...proverio sam takodje da li ima virusa ali nije ih bilo...kada sam reinstalirao win sve je bilo oK ....tako da ti to jedino ostaje ^^

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

hvala svima na odgovorima :D

ali vuk mi je bio dao pravi odgovor na ircu jos kada sam postavio topic :P

upitanju je modem koji preopterecuje cpu ......

tako da cu sada da reinstaliram sistem pa da vidimo da li ce opet modem da zeza

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...