Jump to content

G3 vol2


GcV.Bjeli

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

place se po cenama istaktnutim sa sajtu hotela - royal samo preporucujemo jer ima dosta dobar odnos cena/kvalitet a jako je blizu platoplusa, odnosno to NE ulazi u 2500 dinara kolika je uplata za turnir

ekipama koje udju u top4 (dakle prodju prvi dan, ne grupu) cemo u slucaju potrebe - ako nisu iz beograda - obezbediti (citaj platiti) smestaj mi kao organizacija (nocenje za 6 ljudi iznosi oko 80e)

tacne cene : www.hotelroyal.co.yu

Link to comment
Share on other sites

ALO BRE BUDALETINO STA SE PRIJAVLJUJES KADA SAM PRE MESEC DANA NAPISAO DA SMEKERY DOLAZE 100 POSTO. KOJA JE TO ORGANIZACIJA KADA JEDNA EKIPA IZ GRUPE PROLAZI . ONDA NAPRAVITE TURNIR ZA 8 KLANOVA . ORGANIZACIJA JE U PICK...... MATERINU . TO JE ONAJ FAZON KO JEB...... OSTALE EKIPE AJDE DA MI OTMEMO PARE . OVO JE JOS JEDAN U NIZU LOSIJIE ORGANIZOVANIH TURNIRA U SCG. SLEDECI PUT NEKA NEKO DRUGI ORGANIZUJE TUR ( NEKO OD SPOSOBNIJIH A NE NEKI EPILEPTICARI I RAHITICI) [xx(][xx(][xx(][xx(] SMEKERY

Mozhda ja nisam onaj koji bi trebalo da se osvrce na ovo... Ko shto kazhu saint i grim, moram sve da komentarishem. [:)]

Stvarno ne vidim u chemu je tvoj problem... Bunish se zato shto si pre mesec dana rekao da dolazite i posle toga propao u zemlju?!? Izvini, shta je trebalo, da ti neko chuva mesto na lepe ochi, zato shto ste vi shmekeri?!?! Mesto koliko znam nije nikom obecano, a ponajmanje vama...

Pricas kako je loshe to shto prolazi jedna ekipa... Jesi li ti chuo za wcg i sistem koji oni koriste? Jel kgb proshao grupu zato shto je bio drugi? A ipak svi kazhu da je to najbolji turnir na svetu. I opet se pitam, ko je ovde problem? Organizator koji je morao da ispostuje sve zainteresovane ekipe ili vi koji ste mislili da je dovoljno da nekom usput kazhete kako dolazite na tur i to je to...

Jedan od losije organizovanih turnira? Jesi mozhda bio na njemu pa pricas iz iskustva? Turnir koji je zamisljen po zaista drugacijem principu nego prethodni, sa korektnim nagradnim fondom koji koliko sam razumeo ne zavisi od uplata? Hmm, gde vidim greshku? Ako vec govoris kako treba neko drugi da organizuje tur, mozda bi bilo najbolje da ti pokusas, a ne da ladish jaja i chekash pismeni poziv za turnir... Da vi niste postali SK u medjuvremenu a ne Titani pa da sad ochekujesh da ti svi dolaze na noge?!?

Ovde teshko da neko pravi turnir da bi zaradio. Uostalom, onaj ko je ovde pokusao bilo shta da organizuje vrlo dobro zna o chemu pricham...

Nishta lichno, ali zaista mislim da niste u pravu...

Link to comment
Share on other sites

QUOTE (GcV.Bjeli @ Feb 19 2005, 12:31:51)

jutros mi je stepa rekao da nisu uplatili i da su se raspali. 

nije u tome stvar ... gore sam istakao poentu.

edit :

meni je stvarno bilo zao ma koliko nebitno bilo kad mi je stepa rekao da ne dolazite a i hteo sam da vam sa terminom izadjem u susret (vezano za njegove ispite) sto moze da vam potvrdi, ali kada mi je Dule poslao spisak ekipa koje su platile na kome niste i on mi rekao da ne dolazite, precrtao sam vas - vise zbog ovog prvog

rlxd...

jbg bilo pa proslo... :(

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

alo bre maxo koj si ti q*** da kazes nesto o organizaciji.. tebi koj si bio anonymus od kako si rekao dolazimo smeta to sto prolazi samo 1 iz grupe a za 2-3(koliko tacno ima) bugarske ekipe to ne smeta. ajde idi tamo gde si do sada bio....

kao sto branko rece WCG kao jedan od najboljih eventa ima isto pravilo da samo 1 iz grupe prolazi dalje!

na kom si ti turniru bio barem kao sudija pa da imas neke predstave kako se sve to organizuje i koliko to vremena i nerava oduzima.

na svakom turniru je bilo sedi igraj i kad zavrse izbacite ih van igraonice da ne smaraju!

sto se sam organizacije tice mogu ti retji da se svrstava u do sada jednu od najboljih organizacija do sada zajedno sa WCG i CPL qualiyima!

tebi su izgleda oni steroidi ne poremetili samo muskulaturu tela nego i ono malo mozdanih tjelija.... ajde sada lepo uzmi jos par komada i uzivaj u carima debilizma... ali nemoj vise to deliti sa nama nije potrebno

(admini)sta misliste o jednom kratkorocnom godisnjem ban-u(/admini)

Link to comment
Share on other sites

nije problem, ko da je mene tesko naci ... samo mi pojasni evo jednu stvar gde necu da vredjam nikog od vas :

da li je vama neko zabranio da ucestvujete na turniru ?

da li nije pisalo da su prijavljene samo prve 32 ekipe koje donesu novac, a da se najave na forumu ne racunaju ?

Link to comment
Share on other sites

place se po cenama istaktnutim sa sajtu hotela - royal samo preporucujemo jer ima dosta dobar odnos cena/kvalitet a jako je blizu platoplusa, odnosno to NE ulazi u 2500 dinara kolika je uplata za turnir

ekipama koje udju u top4 (dakle prodju prvi dan, ne grupu) cemo u slucaju potrebe - ako nisu iz beograda - obezbediti (citaj platiti) smestaj mi kao organizacija (nocenje za 6 ljudi iznosi oko 80e)

tacne cene : www.hotelroyal.co.yu

aaaa OK !

Ovde su neki pogresno protumacili pa ja cisto da budem siguran [;)]

Link to comment
Share on other sites

sada ste prvi na listi cekanja jer je quintus odustao i vracen im je novac.

pa ono mozda bi smo i igrali ali obzirom da ima ljudi kojima je vise stalo do tura,mozda je i bolje da oni igraju jer su clanovi quintusa (raspalog :) ) neodlucni...u svakom slucaju tnx za kes :P....tako da cemo ovaj put biti posmatraci....bar neki...

ali obzirom kakvo je stanje sa ostalim ekipama vise i nije zanimljivo igrati...mislim dovoljno da se pogleda hs,vet...i ko vec,svi se izmesali a u stvari sve jedno isto sranje,tako da ova cs scena u bg-u sve vise lici na spansku seriju a ne na igranje cs-a.....chemu to ljudi,pa vise nemozes da vidis klanski koji ce biti zanimljiv jer ces 1 dan da vidis 5 igraca kako igraju sa nekim,a onda sledeceg 3 igraca iz tog klana igraju sa 2 iz klana protiv kog su igrali prethodni dan,tako da.....ono neke slabije ekipe se trude ali nemaju najbolje uslove jer nisu na glasu,a pola njih bi bilo brooka da ima uslove kao kgb koji postaje sve ocajniji (tuzno ali istinito) gube se sa nekim svojim vip sobama tripovima sacuvaj boze a nemogu da se organizuju za 1 klanski,ali ima igorih doduse imaju slabije uslove ali sve je q...

aj gl bjeli sa organizejshn videcemo se dole (malo da se smejemo tugedr)

P.S. bjeli oce biti 1 vs 1 bar tu da objasnim i uzmem kes :P

i josh 1 poruka igracima koji dolaze van bg-a (bar oni koji prvi put dolaze) ne ocekujte neku dobrodoslicu i postovanje kao prema protivniku od kolega iz bg (osim od org.) jer previse namazani u ostalom ns-ovci su sami osetili na svojoj kozi tako da.....

P.S.2. ajde bre gligo vise iznenadi me sve cu pare popucati na kladjenje na vas jos od wcg pucam kes :)) aj malo pocnite da objasnjavate kao nekad :P aj pozdravi btl i gl na turu [:D][:D]

GuerillaMethod | Loodilo!

Link to comment
Share on other sites

to sto si cuo neverujem da je tacno .....

posto ipak se ovaj tur ocekuje od ihaha

mada da sacekamo bjelog da kaze :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa ono mozda bi smo i igrali ali obzirom da ima ljudi kojima je vise stalo do tura,mozda je i bolje da oni igraju jer su clanovi quintusa (raspalog :) ) neodlucni...u svakom slucaju tnx za kes :P....tako da cemo ovaj put biti posmatraci....bar neki...

ali obzirom kakvo je stanje sa ostalim ekipama vise i nije zanimljivo igrati...mislim dovoljno da se pogleda hs,vet...i ko vec,svi se izmesali a u stvari sve jedno isto sranje,tako da ova cs scena u bg-u sve vise lici na spansku seriju a ne na igranje cs-a.....chemu to ljudi,pa vise nemozes da vidis klanski koji ce biti zanimljiv jer ces 1 dan da vidis 5 igraca kako igraju sa nekim,a onda sledeceg 3 igraca iz tog klana igraju sa 2 iz klana protiv kog su igrali prethodni dan,tako da.....ono neke slabije ekipe se trude ali nemaju najbolje uslove jer nisu na glasu,a pola njih bi bilo brooka da ima uslove kao kgb koji postaje sve ocajniji (tuzno ali istinito) gube se sa nekim svojim vip sobama tripovima sacuvaj boze a nemogu da se organizuju za 1 klanski,ali ima igorih doduse imaju slabije uslove ali sve je q...

aj gl bjeli sa organizejshn videcemo se dole (malo da se smejemo tugedr)

P.S. bjeli oce biti 1 vs 1 bar tu da objasnim i uzmem kes :P

i josh 1 poruka igracima koji dolaze van bg-a (bar oni koji prvi put dolaze) ne ocekujte neku dobrodoslicu i postovanje kao prema protivniku od kolega iz bg (osim od org.) jer previse namazani u ostalom ns-ovci su sami osetili na svojoj kozi tako da.....

P.S.2. ajde bre gligo vise iznenadi me sve cu pare popucati na kladjenje na vas jos od wcg pucam kes :)) aj malo pocnite da objasnjavate kao nekad :P aj pozdravi btl i gl na turu [:D][:D]

ludilo nemoj molim te....

pre svega nemoj da lupas da mi ne mozemo da se organizujemo,onda kada si dosao da nas cimas da igramo, mi smo vec igrali mec zakazan preko neta,a to sto na hardu imaju 2 particije jedna za lan jedna za net ,ne moze da se prebaci za tvojih dragocenih 10 min posto mora jos da se prebacuje switch i da se podesava protok i sve te gluposti...

dosao si na 5 min i rekao ajde ljudi da igramo , receno ti je da mora da se prebacuju particije , a niko od nadleznih nije bio tu da to uradi posto ocigledno ne mozemo sami to da radimo i iznervirao si se i otisao kao fazon debili ne mozete da igrate.....tako je izgledalo sa moje strane

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Posto je drugi topic naspamovan :

01. Mojo.Eurolink team - Beograd (uplatili ucesce) +

02. KGB-team - Beograd (uplatili ucesce) +

03. Hs+platoplus - Beograd/Vrbas (uplatili ucesce) +

04. fullproof - Novi Sad (uplatili ucesce - catacomb) +

05. xplode - Bugarska (uplatili ucesce) +

06. noxicus - Bosna i Hercegovina (uplatili ucesce - ziro racun) +

07. Pecarosi - Beograd (uplatili ucesce) +

08. mVteam - Arandjelovac (uplatili ucesce) +

09. TeamGp.Level3 - Beograd (sa liste cekanja - ceka se uplata)

10. cybAttack - S.Mitrovica (uplatili ucesce - braveheart) ?

lista cekanja :

1. szf - Beograd

2. GsT - Podgorica

3. pak - Pancevo

4. gameroyal - ruma

Dakle zatvoreno prijavljivanje dok se ne proveri stanje na ziro racunu.

Ukoliko postoje zainteresovane ekipe nakon ovog jednog mesta neka se jave na ivan@g3org.com da bismo formirali listu cekanja kada se proveri stanje odredjenih uplata.

samo mala ispravka ..

Hs nije vise hs > sad je < 4gl.veT > ... samo tu,da,da tako eeE ispravi greskicu :P

tnx toliko od mene bYe

___________________________________________________

< 4gl > ziggy. 4k

<3 2Pac Tupac Amaru Shakur Makaveli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...