Jump to content

ECG kvalifikacije rezultati


Recommended Posts

inace od jebemo svih zemalja jedino satro mi nismo dobili pare za avion ?!?!?!??!?!?!?!!

tacno da ti presedne jebeno putovanje,

putovacemo do hanovera 26 sati sto je kao do san franciska i nazad

NC.............

Ja ne znam u kojoj to zemlji pare padaju sa nema?

Tj jos uvek nisam video sponzore u Srbiji koji hoce da plate "pro" igracima avion do nemacke?

Em pod a) nemamo pro igrace, em pod b) ne postoje takve firme u Srbiji.

Naravno, nazalost za obe tacke.

Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prichao sam sa vlasnicima wcg licence u finskoj i norveshkoj, i rekli su ( nemaju razloga da lazhu) da im je put platio samsung, odnosno da je poslao odredjenu sumu novca (rekli su tachno koliko , i , za chudo, cifre se poklapaju) svakoj zemlji da se obezbedi avionski prevoz do hanovera.A sad ako nama nisu, jebiga, ako lazhete, opet jebiga...

Link to comment
Share on other sites

Da li ste razmisljali o tome da mozda Samsung nema isti tretman i deal sa evropskim zemljama gde ulazu u marketing jer znaju da ce im se vratiti, dok u nekim zemljama(Srbija?) gde i drze veliki deo trzista ne vredi da ulazu jer broj robe koji prodaju je smesan.

Sve zavisi od dogovora sa Samsungom, a mi nazalost jos uvek ne moze da se poredimo sa ostalim Evropskim zemljama te samim tim i ne mozemo da zahtevamo mnogo.

Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Share on other sites

ma vazno je da se ode, bilo avionom, autobusom ili peshke.. svaka chast medi i shonetu shto se ovoliko cimaju, i nemojte biti nezahvalni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i nemojte biti nezahvalni

Ovo je kljucna stvar. Ako vam se ne svidja a vi nemojte doci ili uzmite pa napravite sami neka bude bolje. Ne verujem da ce se neko buniti ako uspete da pronadjete sponzore koji ce to platiti...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

pazi ok je sve sto ti kazes, ali je takodje cinjenica da ne daje niko nikome nista zato sto mu je ovaj simpatican, vec svako ima nekog svog interesa u svemu tako da ...

a i ne videm da je iko nezahvalan, al kontam da ako neko ima kritike ima pravo da ih kaze ( u ovom slucaju su to pre bili nejasne stvari nego kritike al ajde )

Link to comment
Share on other sites

ok, mozda sam se ja malo preterano izrazio, ali ako imas kritiku, znash shonetov mob i mail, kao i medin, pa reci direktno,a ne ovako preko foruma, to nije u redu

a da svako ima interes, to je normalno, shto bi se neko cimao zbog nekog drugog za dzhabe

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sto nije u redu ovako preko foruma majke ti...nije to izmedju njega i njega,ovo je bitno za sve tako da ne vidim zasto bi on njega zvao...

chek kako to moze da bude bitno za sve jahta, kad samo vanilica ide?

jer tebi bitno dal ce vanila da ide busom ili avionom? Ne, jer ne idesh lichno ti, vec neko drugi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

o boze....nema veze ko ide,zanima me isto to sto i vanilu zanima....sutra moze neko drugi da ode,mogu ja npr ^^ i onda ce mi biti bitno veoma,i sad mi je bitno...da si ti dobio u waru,meni bi bilo jako glupo da ides busom a trebo si avionom...nevezano s tim sto JA ne idem...razumemo se ?

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

da nam je svima neko preko godinu dana rekao da cemo imati predstavnika koji ce o svom trosku moci da ucestvuje na ecg i wcg, rekli bismo mu: AJD U KAMION MB PIVA!

tako da vanila ja cu da udjem u ginisovu knjigu rekorda, jer cu da puzim, ako treba i do san franciska po dnu okeana, samo da bih video sve one likove... ne moram cak ni da igram... razmisljaj ti vanila o tome da poneses kasiku od kuce i da cupas win taster, a sto se tice shoneta i cimanja za nas GG... ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

pazi, ja ovo sve cenim do jaja, ne znam sta vise da kazem osim da mi je putovanje u SF bilo najbolje u zivotu !! I naravno da sam svima beskrajno zahvalan na svemu !

ali kao sto je u ljudskoj psihi kada ti je dobro onda cutis, kad je lose onda se zalis...

tako da shvatam ja sve to i cenim, ali ako mi se nesto ne svidi imam pravo da to kritikujem :D

naravno da smo svi svesni da je ovo cak i povlastica da imamo tako nesto s obzirom da npr grcka nema to a hrvati tek od ove godine ( i to ih jos nesto zezaju ) .

tako da respect 2 all organizators :DDDDD

Link to comment
Share on other sites

o boze....nema veze ko ide,zanima me isto to sto i vanilu zanima....sutra moze neko drugi da ode,mogu ja npr ^^ i onda ce mi biti bitno veoma,i sad mi je bitno...da si ti dobio u waru,meni bi bilo jako glupo da ides busom a trebo si avionom...nevezano s tim sto JA ne idem...razumemo se ?

Pogresno si ti razumeo, nije trebalo da se ide avionom, pa su promenili, niko nije ni spominjao avion. A i ono, kad ti i ja osvojimo wc3/sc, onda cemo mi da se bunimo zar ne,a nece vanila umesto nas?

Vanila je u pravu, ima pravo da kritikuje, ali ja mislim da je bolje da je pozvao medu/shoneta ili ih direktno pitao kad smo bili u ambasadi, nego ovako da se uplicu i drugi ljudi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sad me samo zanima sta treba da kazu igraci iz pola evropskim zemalja gde su organizatori iskulirali ECG jer im ne odgovara zbog kesha..

A sto se tice putovanja autobusom, ako cemo bas pravo... veliki broj zemalja je bas i isao basom..

Naravno da nema potrebe da naprimer spominjem bugarsku, koja je krenula fazon dva dana ranije zbog snega?

eh ti nasi pro igraci...

Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...