Jump to content

Izbor Server-a za WOW


Guest Guest_Lord of Terror

Recommended Posts

Guest Guest_Lord of Terror

Znaci ovako,da se lepo dogovorimo oko server-a za WoW,nemojte pisati razne gluposti,znaci svaki reply neka bude na ovu temu,jer za manje od 6 dana pocecemo da igramo WoW i treba da se dogovorimo...

Ja cu WoW uzeti 2 minuta posto stigne u knjizaru plato,zivim pored,ili mozda cak i pola dana ranije,jer uzimam preko lika koji radi u kancelariji plato-a.

Takodje ce na wow-en sajtu(mrzi me da pisem puno ime :D) biti okacen server status,pa cemo tu moci da vidimo imena server-a verovatno pre nego sto uopste kupimo WoW.

Ja predlazem da ko prvi uzme WoW proba 2-3 server-a,vidi koji kako radi,uzme najbolji,ili bilo koji ako rade isto,napise imena server-a ovde,i onda se ljudi lepo dogovore koji ce....

Ili da lepo odma kazete sta hocete,znaci napr. PVP server,low populated(mislim da je to najbolje),i onda ko prvi uzme WoW odma napise "ja sam na tom i tom,radi dobro,bla bla,tu dolazite" i to je to...

Ako neko ima neki bolji predlog neka ispljune,posto imamo malo vremena(ne bukvalno,ali s obzirom na kolicinu ozbiljnosti na forumu.... :D ) .....

---------------------

Lord of Terror

Link to comment
Share on other sites

Btw ja planiram da igram Hordu prvo,a vi napisite sta vi igrate,da ne bi doslo do zabune,jer nam realno trebaju bar 2 servera,jedan za hordu,drugi za alijansu...

---------------------

Lord of Terror

Link to comment
Share on other sites

Gledatju da ovaj topic bude ozbiljan... svako skretanje sa teme tju obrisati bez obzira ko je skrenuo! ;}

Shto se tiche sada samog topica. Meni je bash sve jedno na kojem serveru tju da igram, samo da radi :-). Ne znam zashto pravite toliku frku oko toga.

Znachi ko prvi dobije WoW i napravi lika na serveru koji radi normalno, svi tu upadamo i kraj priche.

Just my 0.2 cents!

Link to comment
Share on other sites

1/ Skretanje sa teme je zato sto i nema oko cega da se diskutuje, mada je dobro napraviti novi i da cyRa malo pripazi i brize offpostove.

2/registruj se

3/ metodu "one man choose" sam i ja predlozio kao dobru, ali mora neko konkretan da se izabere. Inace imam par drugova koji igraju na low populated pvp serverima, i ravnoteza je totalno u autu. Znaci daleko vise alliance igraca nego horde => Horda igra oprezno => slab pvp => pvp server zvani sranje ;)

Znaci pvp server jednostavno mora/trebalo bi da bude high populated zbog samog pvpa ... bez malo broja suprotne strane nema ceo taj poduhvat smisla.

4/registruj se

Sto se tice ko ce za sta da igra -> http://forum.klanrur.rs/index.php?s...showtopic=26674 Bas zbog tog pitanja je napravljen ovaj topik, tako da ti zaista preporucujem da prelistas forum pre nego sto postavis vec odavno postavljena pitanja. Ovo nevazi samo za tebe, vec za sve.

Dva pvp servera su ok.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

To bi bilo do jaja,jer recimo ako neki server pocne lose da radi mozemo na drugi...

Mada mislim da tu opciju necemo videti jos bar 6 meseci,JER svaki server ima razlicitu ekonomiju,i sada recimo ja nabavim 100 komada nekog materijala za 20 golda na mom serveru i odem na drugi i prodam za 100 golda...

Ima takvih razlika svuda,bilo je i u Diablo 2,cak i vecih....

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...