Jump to content

Noge


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

,Feb 2 2005, 03:05:52] ne mogu da verujem da dlake na nasim telima izazivaju ovako dubokoumnu raspravu.

Imam pitanje za devojcice na forumu: Jel vole muskarce sa dlakama svuda, samo dlakama ponegde, ili fine kulturno izdepilirane skroz?

Hmmm....

Posto je Dz vec rekla "hvala bogu da su i muskarci poceli da se brijaju" onda predpostavljam da voli fine kulturno izdepilirane skroz ili eventualno ponegde. U tom slucaju se slazem sa njom kao i vecina devojaka. Zasto bi samo mi morale da se smaramo sa tim dok vas boli q a i vi ste mnogo dlakaviji od nas tako da bi stvarno bilo super kada bi svi tipovi poceli da se depiliraju, a po napredovanju ovog topika vidim da to nije daleko :)))

1127426265i36372pd.gif
Link to comment
Share on other sites

Hmmm....

Posto je Dz vec rekla "hvala bogu da su i muskarci poceli da se brijaju" onda predpostavljam da voli fine kulturno izdepilirane skroz ili eventualno ponegde. U tom slucaju se slazem sa njom kao i vecina devojaka. Zasto bi samo mi morale da se smaramo sa tim dok vas boli q a i vi ste mnogo dlakaviji od nas tako da bi stvarno bilo super kada bi svi tipovi poceli da se depiliraju, a po napredovanju ovog topika vidim da to nije daleko :)))

pa ono.......

ne znam, stvar je u dogovoru

ako bi curicu tako neshto extra palilo,.........

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

a mogu ti reci cim sam depilirao noge odma je pocela da mi pusi

[roflmao]

ali sada kada sam pceo da se drogiram zaraslo sve

[roflmao] [roflmao]

Iovako sam uzasan, bolje da ne diram to malo rastinja sto me krije :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...