Jump to content

Sajt o muzici


Recommended Posts

Evo, resih i ja da otvorim neki topic, posto veoma slabo otvaram topice, a zadnji sam ovde otvorio uf pitaj boga kada jos [:)] , no to nije bitno,bitno je nesto sto cu napisati, i nesto o cemu se nadam da ce te mi pomoci.

Pa ovako: [:)]

Recimo da ja imam moj sajt www.mojdomen.com (mislim imam ga, ali necu navoditi adresu da ne ispadne da reklamiram svoj sajt), i da planiram da otvorim subdomen muzika.mojdomen.com, kao sto i planiram [:)], zanima me da li bi mogli da mi date neke savete i tako to. E sad ja planiram da otvorim sajt o nekoliko zanrova muzike, znaci sajt bi posedovao 5-6 podsajtova. Ja se naravno ne razumem u sve zanrove, ali bih to zeleo da pokusam koliko god je to moguce. Mene zanima, kojih bi 5-6 vrsta muzike trebalo da stavim na svoj sajt? Znaci koje su trenutno najpopularnije i u kojima ima najvise noviteta,web sajtova i vesti za pisanje :), ja sam mislio da to bude na sledeci nacin podeljeno, znaci npr. TECHNO/HOUSE/PSY, POP/SOFT rock, ROCK/PUNK/METAL, HIP HOP/RNB i Narodna/Zabavna [:)] (ovde me slobodno ispravite i recite kako vi mislite da treba da bude najbolje). Sledece sto bih vas molio je to da mi date, neke korisne sajtove i linkove za svaki od zanrova, sem za poslednji(to mogu i u skoli da pitam "drustvo" [:)] ). Takodje mogu i spiskovi najpopularnijih grupa,pevaca, ili dj-eva za svaki zanr muzike, znaci oni najpopularniji, ali ne vama nego uopste.

Eto, toliko sam se za sada setio, pitacu jos ako mi nesto bude trebalo.

PAZNJA!

E sada molim ljude da ne budze postove ovde pisajuci bez veze, i da ne bacaju hejt po ovom topicu, na sam topic ili na moj sajt ili tako nesto, jer pisu u prazno. [:)]

Inace, hvala unapred! [:D]

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Moj predlog ti je da to ne radis sam, nadji za svaku oblast nekoga ko se razume (makar amaterski) i krenite zajedno u osvajanje sveta! :)))

to sam i mislio da uradim, sada prvo trazim informacije,predloge i tako to, vrlo uskoro cu i saradnike, tako da ako neko zeli da radi na necemu takvom neka se slobodno javi :).

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...