Jump to content

server za wow eu betu...


Freestyler

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol Tiki yay whoo gratz! =o))

na Worldofwar.net imash stranice posvetjene svakoj klasi, tamo na svakoj od njih trazhish talent tool za tu klasu...

takodje 4 da record...nije worldofwar.net sajt WWN guilda nego je WWN guild proistekao iz sajta...ima razlike =o))

Link to comment
Share on other sites

cim vecina kupi igru (govorim za ove na rur-u), pravicemo guild

Igrace znaci rur-ovci, ovi moji pancevci (cak njih dosta, i jos dvojica veoma iskusna sto se tice ogromnog broja kvestova, na americhkim serverima su bili po 50+ lvl-i...), i WSG ako hoce da nam se pridruzi.

Lucky ce da otvori poseban deo za wow na forumu, mislim tako je on obecao [:)] , tako da cemo ovde i u igri da se sastajemo...

Za leadera iliti guild mastera cemo kasnije da se opredelimo, onom ko ima najvise vremena i koji je najvredniji u sustini ce da bude :)

Vecina ce biti alliance, sto mi je u sustini jako drago, necemo morati da se delimo...

Link to comment
Share on other sites

cim vecina kupi igru (govorim za ove na rur-u), pravicemo guild

Igrace znaci rur-ovci, ovi moji pancevci (cak njih dosta, i jos dvojica veoma iskusna sto se tice ogromnog broja kvestova, na americhkim serverima su bili po 50+ lvl-i...), i WSG ako hoce da nam se pridruzi.

Lucky ce da otvori poseban deo za wow na forumu, mislim tako je on obecao [:)] , tako da cemo ovde i u igri da se sastajemo...

Za leadera iliti guild mastera cemo kasnije da se opredelimo, onom ko ima najvise vremena i koji je najvredniji u sustini ce da bude :)

Vecina ce biti alliance, sto mi je u sustini jako drago, necemo morati da se delimo...

umm, sounds very good :-)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

eh lag... ne ti laze ... :)

modem beta... 40 karaktera u pecini dozivim 2 laga u sat ipo kvesta... kad bacam magije i samo se nadam da me neko nije dovatio kako u party igraju stvarno ok likovi *(uglavnom sve preko 20 nivoa su igraci sa mozgom) oni te hiluju tauntuju buffuju i odvlace enemy-a znaci to nije strasno nisam jos doziveo 100 na 100 a i tu ako bude lagovalo jebi ga...

do tad ce biti nesto bolje nesto lepse :D misim na net

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...