Jump to content

Recommended Posts

Sve sto sam rekao bilo je "BRATE..." Ovo se odnosilo na opis ekipe fuse koja ucestvuje u kvalifikacijama za cb ec. Mislim da je ovaj opis, blago receno, veoma neistinit, a imam i razloga da tako mislim posto znam sta se desavalo na turnirima koji su se odrzali u poslednje vreme.

<zeroql> si provalio ovo http://forum.klanrur.rs/index.php?a...t=0#entry495508

<`niko|nisamtu> napushi idiota slobodno...

<`niko|nisamtu> btw.. sve 2v2 turnire su uzeli sergio i zuloom

<`niko|nisamtu> ostalo ne treba ni da pominjem..

<`niko|nisamtu> prvo raven je igrao turnire kada je kvejk prestao da se igra

<`niko|nisamtu> lik ok igra

<`niko|nisamtu> ali 1. narkoman je

<`niko|nisamtu> 2. nema ni priblizno iskustva koliko sima/kiki/tiger/ja

<`niko|nisamtu> zna se ko su nashi kvejkeri

<`niko|nisamtu> 3. The Fuse nije reprezentacija

<`niko|nisamtu> vec klan

<`niko|nisamtu> 4. reprezentacija na cb je slobodno organizovana i dogovara je q3 zajednica

<`niko|nisamtu> to su klanovi fjuz, 4c, y2k,

<`niko|nisamtu> to spada i che

<`niko|nisamtu> ali je jasno da mi imamo vecinu

<zeroql> :)

<zeroql> tako je

<`niko|nisamtu> 5. dogovor je da se izabere kapitan koji bira igrache, to sam ja sad..

<`niko|nisamtu> i to je to

<`niko|nisamtu> :)

<zeroql> Hehehehe

<`niko|nisamtu> 6. kada se svi oni budu cimali oko kvejka koliko i mi (9 godina pravljenja turnira i cimanja)

<`niko|nisamtu> zasluizice da igraju u reprezentaciji i da odredjuju ko ce shta..

<`niko|nisamtu> budale..

<zeroql> Hehehehe

<zeroql> 2. mislim da ja tu spadam

<zeroql> :P

<zeroql> iskustvo

<zeroql> :P

<`niko|nisamtu> :)

<`niko|nisamtu> ti si obijev, to se rachuna kao iskustvo :)

heh, idemo redom

<`niko|nisamtu> btw.. sve 2v2 turnire su uzeli sergio i zuloom

jel onaj u vortexu od 300 maraka? ili onaj u platoplusu od 400 evra?

<`niko|nisamtu> prvo raven je igrao turnire kada je kvejk prestao da se igra

A kada je to q3 prestao da se igra? Ono kada su Deda, Obi i Giob prestali? Nije istina. Neko ode, neko dodje... Prilicno sam siguran da se q3 igra kao i nekad, a mozda i vise.

<`niko|nisamtu> ali 1. narkoman je

Neko ce da ga tera da pisa posle partije?

<`niko|nisamtu> 2. nema ni priblizno iskustva koliko sima/kiki/tiger/ja

Ako oni sa svim tim iskustvom koje su stekli igrajuci na netu, a koje u stvari i nije tako veliko, redovno gube od njega igrajuci tp, onda ne vidim u cemu je problem.

Zamisli samo kakav ce on da bude posle nekoliko partija protiv najboljih svetskih igraca. Takvog igraca naprosto moras da imas u ekipi.

<`niko|nisamtu> 3. The Fuse nije reprezentacija

<`niko|nisamtu> vec klan

pa zar ona cetvorica nisu u reprezentaciji? Pise: "#scg.q3 | captain: niko; coach: sa1nt; players: atrocity, tiger21, kik1, zeroql, niko"

btw, sada sam primetio da si i ti na spisku igraca. Pre si bio samo coach... Kul. Podrzavam. Hej, neko mora da odigra i ospdm6, zar ne?

<`niko|nisamtu> 4.5.6.

Od svega sto si napisao, ovo jedino ima smisla. I da znas da si u pravu. zasluzio si. Cak i ne mogu da zamislim da ovaj posao radi neko drugi. Ko je jos spreman da dangubi na mircu, ugovara meceve, trazi servere.. a i skupo je ako nemas net kod kuce. Samo, voleo bih da si malo vise open-minded.

Ma, ne mora Raven da igra, ali mogli biste da ga pitate. Neka proba. Ako cemo vec da gubimo, ne moramo bas sa trocifrenom razlikom. Istina je, Raven nije igrao na netu. Pa sta? Net je sada mnogo bolji nego pre. Nije kao da ce morati da igra sa mnogo velikim pingom, a i on moze da igra bilo gde, na bilo kom konfigu, u bilo kojim uslovima. Moci ce i na malo veci ping da se navikne. Ne brinem se ja za njega. A sto se tice njegovog skilla... neki od vas cak i to dovode u pitanje... pff, nije on "tu negde", "dobar" ili "ok". On je najbolji all-round igrac u Srbiji atm.

Osim toga, trenutno je u toku cb nations cup VII i mi ne ucestvujemo. Zasto? Jel to neko zaboravio da nas prijavi?

DZO

Pa pazi Raven je che a to nije za reprezentaciju znaci che i scg neide...

kratko i jasno...

Ovo si sjajno obrazlozio

Mogu da se kladim sad kad bi napravili turnir da raven nebi uspeo da pobedi ni tigera,ni simu,ni kik1-a mene manje vise posto sam tdm igrach... mada i ja sam jak

Znam da si jak.. I krupan si isto. A jel ti ono tiger rekao?

Mada kad bi gledali po turnirima ko je kolko osvoji itd...po meni mi smo kese za cuvenog sergia posto leek ja neznam svaki turnir sem ovog poslenjeg koji je uzeo 4to mesto je osvojio mislim leek je car...cak i moj ucitelj ob1 je morao zbog njega ja mislim da polomi razor boom sleng 

Jel si ovako pridobio selektora? btw, secam se kada je obi rekao da od tebe nikada nece postati igrac... Bio je u pravu.

GIOB

To shto Raven pobedi Tigera ili Simu ponekad, jebo te, pa i ja sam Simu pobedjivao, i to iz jednostavnog razloga shto sam mu znao napamet kretanje i nachin razmishljanja.To me ne svrstava u najbolje,

Nisu to "neke" partije. To su turnirske partije. Igra se u pare. Da ne govorim o ovim obicnim partijama... Ovde na forumu vlada potpuno pogresno misljenje. To je zbog takvih kao sto su Tiger i Saint. Tiger je mala zloca koja siri neistine okolo. Uvek je takav bio. I kad je bio najlosiji u fjuzu, umeo je da kenja i da kenja i da kenja... A njegov ortak Saint, koji je jebeni moderator!? a kome svi postovi stanu u jedan red i ciji me "lolovi" proganjaju po ruru, je pre mesec dana na mircu rekao otprilike: "ja ne igram vise kvejk, ali mogao bih za mesec dana da se vratim medju prvih pet" EJ!!! bez smajlija, bez icega.

ROFLMAO

Uostalom, pitajte Simu, pitajte Kikija. Pitajte prave igrace. Ako Sima kaze da Raven ne zasluzuje sansu, onda zaboravite sve sto sam rekao.

nek se malo igra na netu, nek se opusti medju pravim igrachima, nek oseti ping.

Slazem se, ali on nema net, nema kompjuter, ne poznaje "ljude". Neka ga povedu sa sobom jednom. Neka proba malo.

Nece ovo lichiti na CS Forum.."A zashto ne igra "Neko" u nacionalnom timu kad on moze da pogodi dezertom kroz dvoja vrata i tri kutije lika u oko i to sve dok chachka nos i pricha sa drugarom iz vrtitja koji sedi iza njega" ;)

Eh, ne plasi mene da ce ovo postati CS forum. Odavno je ovo vec anime/manga/fuse forum i kao takav je mnogo gori od bilo kakvog CS foruma.

TIGER

Budi dostoja pa izlozi svoje tvrdnje pa ako si mozda u pravu povucicu svoju rech i izvinuti za uvrede .

Posle svega sto si rekao, mislim da bi bilo lepo da se izvinis Ciletu.

btw, povedi racuna o pravopisu.

/\/\/\/\/\

Za kraj bih samo zeleo da pozelim fjuzu mnogo uspeha sredu.

Link to comment
Share on other sites

Brate stvarno nashta lichi ovaj forum.. Ali da uletim.. objasnim..

:: EuroCup

Raven nije u fjuzu :)

A ZeroQL je rezervni igrach zato shto ima totalno drugachiji pristup netu i najbolji je od ponudjenih. Ako nama nekim sluchajem pukne net (nedaj bozhe, najzad imamo pravu stvar, optika i sve) uletje on. Ali inache ni on nije fjuzovac.. barem ne zvanichno :)

Takodje, samo smo tiger i ja imali uopshte nade da nas prime na EuroCup zato shto osvojili 3. mesto na proshlom nations cup-u. Svi ostali su apsolutni anonimci na clanbase-u.

:: NationsCup

Na sledetjem nations cup-u tjemo uchestvovati, a ko tje igrati u ekipi josh nije dogovoreno.. Samo se zna da tje igrati ljudi odavde, netjemo zvati anakina i doo-a, ne zato shto smo mnogo dobri i lozhimo se, nego da bi vishe domatjih igracha dobilo shansu.. Reprezentacija se bira po dogovoru, naravno da selektor ima zavrshnu rech, ali glasa se.

:: Domatja scena

Poslednji 1v1 turnir je uzeo tiger. Raven je jedini koji je ikada uspeo da ga dobije, to stoji. Ali tiger drzhi titulu. I na tom turniru nije bilo troje ljudi ;)

Na kraju, posle 6-7 meseci igranja pro-tourney4 vikendom kada kiki dodje iz subotice, pojavila se prilika.. I tiger i ja smo ovo vrlo ozbiljno shvatili i EuroCup i NationsCup tjemo odigrati shto bolje mozhemo. Naravno trebalo je par dana da se vratimo, ali mislim da smo danashnjim kvejkom pokazali da smo vetj u dobroj formi. Zheleo bih da se zahvalim remedy-ju (aka pesma) shto dolazi svako popodne da bi mi imali protiv koga da vezhbamo dok ne srede net, i pruzha nam najvejtu podrshku (bez ironije i sarkazma kada komentarishe nashu igru) iako je cheovac ;) Retki su takvi kvejkeri kod nas..

Link to comment
Share on other sites

Cekaj sta nije bilo jasno kad sam pitao koje ovo koji ku*ac....>???

Brate smorio i sta ima rambo da se izvinjava Ciletu koj moj ...

Ako je tvoje pitanje zasto Raven ne igra u Reprezentaciji , odgovor je zato ...

i sta te boli uvo ...

kratko i jasno

da bi bio dobar igrac , ne treba da samo da igras quake ...

Mi smo ortaci vetj duuuuuuuuugo i ja ne vidim sta bi ti trazio svojim postovima ...

A posebno dugo znamo Ravena (jos dok je bio coja)

tako da

odjebi sa foruma i iz zivota

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Sve sto sam rekao bilo je "BRATE..." Ovo se odnosilo na opis ekipe fuse koja ucestvuje u kvalifikacijama za cb ec.

GIOB

Nisu to "neke" partije. To su turnirske partije. Igra se u pare. Da ne govorim o ovim obicnim partijama... Ovde na forumu vlada potpuno pogresno misljenje. To je zbog takvih kao sto su Tiger i Saint. Tiger je mala zloca koja siri neistine okolo. Uvek je takav bio. I kad je bio najlosiji u fjuzu, umeo je da kenja i da kenja i da kenja...

Pa stoji da je to tvoje brate bilo onako..BRATE! ;) Ova ekipa Fjuza je i stvorena da bi se igrali nekako na netu, makar to bilo i kao reprezentacija, naravno, sad je to mnogo ozbiljnije.

Sejnt aka LOL, koliko se secam je izjavio da mu se sa nika skine tag Fuse, znachi nije nash. On je sada veliki igrach kantera..buljson. ;) Tiger je dobar igrach, mozda je malo vishe naporan, ali sobzirom da je jedva punoletan, i da ima josh nade za njega, prava je osoba za reprezentaciju. Raven, necu da pricham svashta, ali me je iznenadio za WCG, kad je izjavio da "na ovako smeshnom turniru necu da uchestvujem" i dobio 1 iz vladanja.

Turnir WCG Q3 je organizovan krajnje spontano, i sa razlogom da se pokaze da kvejk nije mrtav, a ne da bi se osvojio chasopis ili 10 cd-ova. Samim tim je ispao veoma losh i dokazao da mu dupe sija samo za pare.

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

Banore..?

am.. ---> GET A LIFE !!

Kvejk je video igra.

Znash ono zeton, dzojstik, chikice na ekranu skakucu ti pucash, posle toga sok pa neka druga zabava..

am..

Jos neshto, Zuloom ti je lepo rekao.

Nas je svega 10-tak shto se cimamo oko kvejka, svi smo ortaci. Ne vidim da je Raven sam doshao i rekao Simi/Tigeru i meni 'E voleo bih da igram 4v4 sa vama nejshns. Mogu li da igram sa vama?'. Seo na pice..

Ja bih ga vrlo rado primio da igra ali ima vishe nego dovoljno igracha za 4v4 da igraju. Kapirash NE TREBA nam jos ljudi. Ostale razloge ne treba ni da navodim jer ih onako ne bi skapirao, da si igrao na netu zvanichne ozbiljne mecheve bilo bi ti jasno.

Flejmujesh na sve strane ko da te je neko lozio pre toga ogovarajuci iza ledja 'nepravda' i slichno. Logichno je predpostaviti da je to Raven (iako to ne mogu da tvrdim jer ne poznajem lika, mozda je chovek ok a ti malo skrenuo..!?)

Nije ti ovo socijalistichka partija srbije.

Izvinio bih se Ravenu jedino za to shto sam ga nazvao narkomanom, jer za to nemam nikakve potvrde i nije u redu da zauzimam takav stav prema nekome koga i ne poznajem.

[Am.. ALI ako je to tachno, budi drug pa se iscimaj za njega da se izvuche iz toga koliko se cimash za ovu video igricu. Mislim da ce mu to kasnije vishe znachiti.]

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

> :)

<tibor2> nadam se da netje niko da copy/pastuje ovo na forum!!!!!!!

<`niko|nisamtu> :D

<timmy21> eh da je dobar

<timmy21> :D

<Atroc1ty> da

<Atroc1ty> shta ako neko ovo stavi na forum

<Atroc1ty> GLUPI SAINT

<tibor2> pa da

<timmy21> :))

<tibor2> dobijam permanentni ban sa foruma

<tibor2> :)))

<Atroc1ty> TOLIKO JE GLUP DA KAD UDARI GLAVOM U ZID.. ZID POPUSTI JER VIDI DA NEMA SHANSE

<timmy21> :DD

<timmy21> :DDDDD

<timmy21> AHHAAHA

<tibor2> aaaaaaaaaaaaaa

<tibor2> :)

<Atroc1ty> I MISLIO SAM SVE SHTO SAM REKAO

<Atroc1ty> !

<Atroc1ty> :)

<Atroc1ty> e tibore

<Atroc1ty> ajde pejstuj ovo na forum

<Atroc1ty> ->

<Atroc1ty> RAMBO DEBIL

<Atroc1ty> :)

<timmy21> haha

<tibor2> hahah

<timmy21> kako sam predosetio

<timmy21> :)

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

(01:26:08) (@Atroc1ty) jel neko vido sainta skoro

(01:26:16) (@Atroc1ty) gde je taj chovek

(01:26:55) (@`niko|nisamtu) bash sam nalupetao

(01:27:44) (@timmy21) :0

(01:27:47) (@timmy21) ja sam juche

(01:27:50) (@timmy21) otishao je u valjevo

(01:27:57) (@timmy21) kod ortaka na vikend:)

(01:28:15) (@`niko|nisamtu) sjent je stvarno magla

(01:28:27) (@`niko|nisamtu) pojavi se na kratko i nestane

(01:28:34) (@tibor2) pa jebote

(01:28:34) (@Atroc1ty) e

(01:28:34) (@`niko|nisamtu) nema mu traga posle

(01:28:41) (@Atroc1ty) ali nismo sigurni da je ovo banor :)

(01:28:43) (@tibor2) glupi sejnt

(01:28:45) (@Atroc1ty) shta ako nije

(01:28:49) (@timmy21) ee

(01:28:50) (@timmy21) sim

(01:28:51) (@timmy21) o

(01:28:51) (@`niko|nisamtu) pa napisao sam Banore ?

(01:28:53) (@timmy21) znash da mene

(01:28:54) (@timmy21) sere

(01:28:54) (@Atroc1ty) onda smo starog dobrog banora ispljuvali

(01:28:55) (@timmy21) :)

(01:28:56) (@tibor2) nadam se da netje niko da copy/pastuje ovo na forum!!!!!!!

(01:29:05) (@`niko|nisamtu) :D

(01:29:05) (@timmy21) eh da je dobar

(01:29:07) (@timmy21) :D

(01:29:20) (@Atroc1ty) da

(01:29:27) (@Atroc1ty) shta ako neko ovo stavi na forum

(01:29:30) (@Atroc1ty) GLUPI SAINT

(01:29:34) (@tibor2) pa da

(01:29:36) (@timmy21) :))

(01:29:48) (@tibor2) dobijam permanentni ban sa foruma

(01:29:50) (@tibor2) :)))

(01:29:57) (@timmy21) :DD

(01:29:58) (@Atroc1ty) TOLIKO JE GLUP DA KAD UDARI GLAVOM U ZID.. ZID POPUSTI JER VIDI DA NEMA SHANSE

(01:30:04) (@timmy21) :DDDDD

(01:30:05) (@timmy21) AHHAAHA

(01:30:11) (@tibor2) aaaaaaaaaaaaaa

(01:30:30) (@tibor2) :)

(01:30:35) (@Atroc1ty) I MISLIO SAM SVE SHTO SAM REKAO

(01:30:39) (@Atroc1ty) !

(01:30:42) (@Atroc1ty) :)

(01:30:57) (@Atroc1ty) e tibore

(01:31:01) (@Atroc1ty) ajde pejstuj ovo na forum

(01:31:04) (@Atroc1ty) ->

(01:31:07) (@Atroc1ty) RAMBO DEBIL

(01:31:08) (@Atroc1ty) :)

(01:31:10) (@timmy21) haha

(01:31:14) (@tibor2) hahah

(01:31:16) (@timmy21) kako sam predosetio

(01:31:17) (@timmy21) :)

(01:31:22) (@timmy21) da cu ja morati na kraju to da radim

(01:31:23) (@timmy21) :D

(01:31:29) (@Atroc1ty) *tsh* po glavi

(01:31:32) (@Atroc1ty) kako smo ga tukli danas

(01:31:37) (@Atroc1ty) flingo i ja

(01:31:39) (@Atroc1ty) lupetarao je ponovo

Link to comment
Share on other sites

> :)

<tibor2> nadam se da netje niko da copy/pastuje ovo na forum!!!!!!!

<`niko|nisamtu> :D

<timmy21> eh da je dobar

<timmy21> :D

<Atroc1ty> da

<Atroc1ty> shta ako neko ovo stavi na forum

<Atroc1ty> GLUPI SAINT

<tibor2> pa da

<timmy21> :))

<tibor2> dobijam permanentni ban sa foruma

<tibor2> :)))

<Atroc1ty> TOLIKO JE GLUP DA KAD UDARI GLAVOM U ZID.. ZID POPUSTI JER VIDI DA NEMA SHANSE

<timmy21> :DD

<timmy21> :DDDDD

<timmy21> AHHAAHA

<tibor2> aaaaaaaaaaaaaa

<tibor2> :)

<Atroc1ty> I MISLIO SAM SVE SHTO SAM REKAO

<Atroc1ty> !

<Atroc1ty> :)

<Atroc1ty> e tibore

<Atroc1ty> ajde pejstuj ovo na forum

<Atroc1ty> ->

<Atroc1ty> RAMBO DEBIL

<Atroc1ty> :)

<timmy21> haha

<tibor2> hahah

<timmy21> kako sam predosetio

<timmy21> :)

sta ce ivan pre da cisti ?

sneg ili postove?

networks at work keepin' people calm

Link to comment
Share on other sites

Hmm... jebote ;)

Al se vi svadjate...

Dosta o EuroCup-u.

Samo bih zeleo Niko-u da kazem nesto... buduci da je selektor/coach/player ... jebem li tu q3 terminologiju.

Raven nikada ne bi rekao da je nepravda sto ga nisu zvali u reprezentaciju, ali isto tako znam da bi mu bilo drago da ga je neko zvao, a ne da mora da pita (nekako mi dodje logicno da ipak selektor zove igrace, i to najbolje), i ako Raven nije najbolji, verovatno je medju prvih 4.

Moj prijateljski savet je da ga pozovete da odigra 1. mech za reprezentaciju na NationsCup-u, i vidite kako se nosi sa netom/pingom.... pa onda da vecate sta i kako.... Shalu na stranu, on je jedan od retkih dobrih igraca koji igra redovno ( a pod tim mislim svaki dan).

Mozda i jeste narkoman.. ne vidim kakvo to znacenje ima ako covek ume da voshti kvejk. Ako smo kod toga... pola ovih fjuzovaca su alkosi :)))

-----------------

@Sima i Tiger: 1) Igrate 2. februara (sto je zvanicno u svetu dan GEJEVA :)) Tako da je to vash dan.. i dobijate sigurno :)))) j.k

Uzmite im zastavicu....

Koje mape igrate ?

@BMD: Description tima je mozda i (parcijalno) netacan... Ali istina je da je FUSE najpoznatiji aktivni klan trenutno.. i ako treba da napisu da su najbolji, najveci itd itd. da bi dobili sansu za EuroCup, sta tu ima lose? I ja bih to uradio da sam na njihovom mestu...

Jel mozda problem sto posle toga nisu napisali javno izvinjenje ?

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Citam ovaj topic i ne verujem kako su neki ljudi prsli!

Niko je selektor i ako on kazhe da Raven ne igra onda nikakvo prozivanje na forumu mu nece pomoci:) Pogotovo me nerviraju neki likovi koji se kriju iza fake nikova da bi mogli da prozivaju!!! Brate ako imash da kazhesh neshto Simi ili rambu kazhi im ot u lice a ne ovako, ali to je ochigledno malo verovatno s obzirom da su takvi likovi p...e:)

Sima i Rambo su najbolja 2v2 ekipa kod nas, tachnije sima je najbolji tdm igrach u scg, i jedini su nashi q3 igrachi koji su neshto uradili online.

A shto se tiche Ravena, niko ne zheli da igra sa njim u ekipi, jer je on takav kakav je, i ne bi bilo dobro da u reprezentaciji imamo situaciju u kojoj bi svakog trenutka igrachi mogli medjusobno da se poshibaju:D

Jedino mi nije jasno shta ce u Fuse-u onaj klinac iz Zrenjanina:DDD

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

Kao da je bitno ko ce da igra za Yug/Scg ..kako god Tag bio u q3 ...

jbt... nek' igra onaj ko je pozvan od strane ljudi koji su ga zvali ...

....a ti koji nisi pozvan ostani kuci , konektuj se na GTV i gledaj match iz svoje fotelje...

...i ako vec nevolish Simu,kikija,tigera ...

....ili ko je vec igra u yug.reprezentaciji 2005.

TI ONDA navijaj za ovu svoju #ebenu zemlju u kojoj zivis... .

...a sad jbg. ako ne volish ni ovu zemlju [:D] ...ti onda navijaj za FarPlay u quake-u :D

...Ma zakljuchajte ceo FORUM bre :D

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...