Jump to content

StatsMe???


Smith_bre

Recommended Posts

Podigao sam server za cs 1.5 sa adminmod-om 2.50.60 i StatsMe 2.8.3 !

Problem je u tome sto statsme nece da prijavljuje informacije kad te neko ubije gde te je taj pogodio....!

StatsMe je instaliran i rade negove ostale funkcije.Da li neko zna u cemu je problem!

Da li neko ima predlog za neki dobar mod kao sto je statsme???

kako se instaliraju modeovi za LogD koji su u sma file-u npr. plugin_map_random.sma???

Da i je neko uspeo da instalira novi psychostats2.3 i da radi normalno??

Ja imam problem sto mysql nedozvoljava psychostats-u da napravi folder iako sam u stats.cfg podesio mysql password???

Pozdrav i hvala unapred!

Link to comment
Share on other sites

Generalno StatsMe 2.8.3 je losha verzija...

U fajlu pod nazivom 'statsme.cfg' cesh naci parametar 'sm_menupassword "***"'.

Kad se konektujesh na dedicated server u konzoli ukucaj statsme_menu, pa tu shifru;

Pojavice ti se meni, pa ti izaberi koje funkcije statsme-a ce da budu omogucene, a koje ne. [;)]

Za modove ne mogu da ti objashnjavam preko foruma...

Meni je radio Psychostats normalno, ali se ne secam tachno koja verzija...

Za vishe informacija, kontaktiraj me na PM...

Link to comment
Share on other sites

btw kada vec spominjete statistike i te neke modove,trebala bi mi pomoc da nadjem jednu,naime pre par dana sam skinuo demo od 4k mangiacapra , znaci verovatno poslednji njegov pov i on je tu na nekom ffa serveru,pravi genocid

medjutim to je u bukvalnom smislu ffa , znaci spawnuje ih bilo gde na mapi i nema bombi a jedna runda traje mozda 5 minuta (verovatno ima da se podesava) i nema da si mrtav,nego cim te roknu odmah se pojavljujes : )

aj ako neko ima neki link ili ideju koja je to statistika neka pomogne : D

fml

Link to comment
Share on other sites

btw kada vec spominjete statistike i te neke modove,trebala bi mi pomoc da nadjem jednu,naime pre par dana sam skinuo demo od 4k mangiacapra , znaci verovatno poslednji njegov pov i on je tu na nekom ffa serveru,pravi genocid

medjutim to je u bukvalnom smislu ffa , znaci spawnuje ih bilo gde na mapi i nema bombi a jedna runda traje mozda 5 minuta (verovatno ima da se podesava) i nema da si mrtav,nego cim te roknu odmah se pojavljujes : )

aj ako neko ima neki link ili ideju koja je to statistika neka pomogne : D

CS-Deathmatch

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...