Jump to content

Da li ste nekada


Recommended Posts

what he said.

wurd

sa nekih 6-7 godina u nekom supermarketu, uspeo sam tipa dva puta, onda su me savatali kad sam hteo da savatam neku cokoladicu, pa su me smarali, pretili mi zatvorom i tako:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jednom sam pratio jednog kleptomana da vidim kako to izgleda prava pljachka i onda sam se smorio kada sam shvatio koliko je to glupo i jednostavno...

zapravo, za sve je kriv ljudski faktor...

ali nikada nisam imao zhelju za tim... vishe volim da zaradim i steknem...

a onda... ako se piraterija ne naziva kradjom onda ja nisam lopov ;)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

xaxa

pa trebalo bi dosta vremena kada bih napisao sve :D

jbga ja se inace bavim malverzacijama i sitnim prevarama :P :P

sam poceo da smisljam master plan za obijanje samoposluge...:)))

ako ti treba pomoc mozemo odmah da idemo da odradimo netreba ti plan imam ga ja :P :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

:)...ja elem nikad nisam ukrao kesh,neki fon,auto ili ti ne znam sta vec,ali volim da ukradem em zbog trila,em sto je i dzabe i bogu je drago :)...ko klinac sam krao neke cokoladice,zvake,bombonice...pa onda jedno vreme sam krao Hacker,Gamer,KI,Strast,Panerotiku i slicno...doduse,to nisu bile stealth akcije vec odemo na neko naselje u drugom delu grada,vidimo da su novine spolja,zatrcimo se na novine i bezimo koliko nas noge nose...pa onda kad je voce ispred prodavnice,stalno sam krao banane...obijali smo zamrzivace za sladoled,i to barem jedno desetak puta...i onda jedno leto kad nam se to osladilo,poceli smo da obijamo trafike,da bi smo jednom upali u jednu bruka lepo opremljenu prodavnicu tako sto smo celu noc razvaljivali zadnja vrata i kad smo upali nismo znali ni sta sve da nosimo koliko je svega bilo...pokupili smo bar 40milki,40guarana,brdo cigara(iako ne pusim ja sam uzeo svoj deo i prodao ih:),kutije sladoleda,brdo gumenih bombona,ma svega zivog...i posle ja odem na more,i ortaci upadnu 3 puta za redom u neku drugu lokalnu prodavnicu i orobe je i naravno padnu...a ja na moru...i svi dobili po 2-3godine uslovne,a ja se izvukao...jer nisam ni bio tu...

a kad sa klubom odemo u neki drugi grad,selo whatever,uvek krademo,upadne nas surnajst u prodavnicu i trpaj sve sto stignes...elem juce sam bas ukrao dva soka za veliki odmor u skoli :)...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

,Jan 19 2005, 02:24:00] samo se setim klinca koji je izneo kutiju od kinderjaja iz RODIC.............:)

jbt, josh mi nije jasno kako je to uspeo....

platiJo?? :)

a kad sa klubom odemo u neki drugi grad,selo whatever,uvek krademo,upadne nas surnajst u prodavnicu i trpaj sve sto stignes...elem juce sam bas ukrao dva soka za veliki odmor u skoli :)...

koji si ti kleptos... ovo je strasno!!! :)

update:

sada sam se setio da sam dizao redovno par milki iz nelta (uvoznik cokoladica) dok sam radio tamo. nemate pooooojma koliko se cokoladica nalazi u tom magacinu. samo na jednoj paleti ima 6800, a ima jedno 100 paleta u magacinu!!! :) i to sve zive vrste :)

Link to comment
Share on other sites

JEdnom sam uleteo u rodic, onako noshalantno, pitao prodavacha gde stoji mleko... kada mi je rekao... ne secam se... mislim da sam izvadio...da da Mq, poceo da ubijam slucajne prolaznike i secem im udove kojima sam ksnije gadjao nadolazece pajkane, imao sam dvadeset talaca, uzeo sam jedno i odvukao ga do frizidera sa mlekom, uzeo tetra pak i polako ga izveo napolje, shta je ostalo od pajkana se brzo razbezhalo a onog lika sa ubio.... ne ... stani.. to sam sanjao neki dan. Onda nishta, inake sam lepo vaspitano dete... [}:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...