Jump to content

hico vs sarma 2:1


Recommended Posts

dodjem ja danas kod hicolikog... i oce covek da mi uzme pare na pokeru... (nisam se dao zaje*ati)... elem sednemo da tucemo po sahu (nemamo dva kompa za sc) i on me rashrafi... ali bio sam dva puta crni i igrao sam u gostima... ne znam zasto sam vam ovo ispricao, ali ne moze da skodi... ^^

btw. da bi topic bio prikladan, da napomenem da je za to vreme vanila pravio virtual SC-a za cigana koji ce uskoro opet da pocne da nas mrka...

tete

p.s. all in (kamikaza)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

pazi hicoliki je potkovan sahista... objasnio mi je da na tabli moze da ima i tri dame... nabedio me je da ih zove pikusa, trefusha i karoJAsha... ali da na tabli ima dva popa to mi nikako nije bilo jasno... taman kad sam krenuo da ga dobijam on izvuce fullhouse... ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

inace u pauzama saha sarma je mene i odvratnog odusevljavao svojim gosu trikovima i tako posle jednog trika pocne odvratni da ga smara kako je to uradio a sarma: daj bre vanilo madjionicari ne otrkivaju trikove, nastavi ovaj da ga smara i sarma mu objasni a odvratni: meni jos uvek nije jasno :)) i nastavi da gleda zacudjeno u karte

I am All in

Link to comment
Share on other sites

ljudi vi se ovde zajebavate a 30 miliona ceka na loto-u odigrah podosta kombinacija i svuda stavih 4 12 i 26 ako dodju evo mene na tongi...ide mi se tamo jer sam cuo da nemaju zatvor...cak nemaju u recniku ni rec kojom se oznacava kradja...sraf

Link to comment
Share on other sites

Otkad taj raspad HICO igra dobro SAH, Starkraft, mozda ali sah nikako!!

To nije HICO dobar nego si TI los!!

Sting mogao bi da jednom kada te nazovem da budes kuci ili da okrenes starog druga!!

Pozdrav za sve StarCraft igrace od Geosa!!!

Poslao sam ti moj mobilni na PM ili ti Private Message. Imash tamo u gornjem desnom uglu ako ne znash o cemu pricam.

Pa mozesh da me nazovesh, poshto sam ja nazalost izgubio tvoj broj :(

Cudno je kako neki od vas tek sad saznaju neke stvari o Hicu :D

Interesantan topic [:)]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...