Jump to content

ZH turnir 2v2 platoplus


EldeR

Recommended Posts

Idemo sada ovako turnir u Platoplusu (stara industrija) dana 23.1.2005 godine ...

Igra se ZH verzija 1.02 i to 2v2 ...

Ucesce po ekipi je 400 dinara (odnosno 200 dinara po coveku) ...

Sto se tice verzije bice sankcionisan samo scud bug ko zna taj bag zna sto a ko ne zna bolje da tako i ostane ...

I jos jedno pravilo je da nema 2 china infrantry-a u ekipi ...

Svega ostalog ima ...

Pravila 10000$ i Limmited SuperWeapon ...

Igraju se sve Tournament mape za 4 igraca (Lake, Tundra, Island, City ... ma znate) ...

Nagradni fond :

1. 50% od ucesca + nagrada sponzora + sati

2. 30% od ucesca + nagrada sponzora + sati

3. nagrada sponzora + sati

Pocetak u 10h, sistem jos nije odredjen.

Sto se tice sistema zavisi od broja ekipa dal ce se igrati svako sa svakim ili grupe sto je najverovatnije ili mozda ako nas bude bas puno winner/loser sistem ...

Konfiguracije kompova na kojima ce da se igra tur trebalo bi da okaci Bjeli kao i otprilike pocetak pa cu onda da editujem post ...

Za sva ostala pitanja 063/8514762 - Jovan ili jovan@sbb.co.yu ili naravno ovde ...

Dodjite da se super zajebavamo kao i svaki put do sada :) ...

...

Link to comment
Share on other sites

ako odnekud doleti scud storm, a niko ga nije izgradio ili nikome nije spreman za lansiranje taj neko vara...

al ima jos caka, kao sto su map hacking recimo, ali mislim da za to treba dodatno programce

strasno losa stvar po nekoga ako igra sa stealthom jer taj koji vara vidi njegove jedinice, i vidljive i ne vidljive,

u slucaju stealth generala, zna dal negde ceka hijacker. u slucaju svih ostalih zna kad dolazi neka armija

Link to comment
Share on other sites

Izvini molim te ja sam bio iznenadjenje turnira na proslom jer smo bili trenutno tada najbolje uvezbani sto nam je i donelo pobedu ... a tada sam non stop igrao igru jer mi je ono bila bas bas ...sada je situacija malo drugacija ... prestao sam uglavnom da igram igre i nisam vezbao vec 2-3 meseca i dolazim na turnir samo da bi video staro drustvo i dobro se proveo ... a za osvajanje me bas briga ... sta bude bice ...

...

Link to comment
Share on other sites

@eldet

[:(!] Zbog ovoga necu nista da ti kazem ...

Rezultati :

1.Snodge i Serbian.Man

2.EldeR i Tiamat

3.Lepra i Fox

4.k-12

Dobro smo se zajebavali i izigrali 1v1,2v2,4v4 (mrzim helixe,mrzim helixe :) ) ...

Svaka cast pobednicima stvarno su super uigrani za razliku od nas tako da im nismo pruzili neki veci otpor, dobili smo jednu od 6-7 partija ... stvarno svaka cast ...

A za demoi ce biti ako ih Bjeli okaci ili prosledi meni pa ih ja okacim ... nista ne garantujem ...

...

Link to comment
Share on other sites

Mada kad su igrali protiv mene i lepre jedan se zvao sada_cista a drugi formalnost a inace kako su igrali mogli smo svi odma da se predamo.

A stravno super smo se zajebavali i iako je bilo jako malo ljudi ovo je ipak bio jedan sjajan turnir.

PS: Demoi- Ajde neka ih neko okaci stvarno su bile dobre borbe i vredi videti neke od njih ponovo [:)]

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha sa bilo Elderu,nije valjda da si prso??? EE sad znas kako je meni bilo ;)))) Ja nisam dosao nije mi zozon u formi (Zaboravio u vojsci sta je mish:)) A i sad su neke druge stvari u igri (trebalo bi da promenim mnet u kgb al sad me mrzi (ko zna shvatice:) Nije se valjda igrao onaj novi mod (sadam i Maoce) ?? Stvarno je losh al bilo kako bilo izgleda da sudija(cleer) nije bio na turniru inace bi se finale igralo dok ti ne dobijes :))) (poznato zar ne )

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha sa bilo Elderu,nije valjda da si prso??? EE sad znas kako je meni bilo ;)))) Ja nisam dosao nije mi zozon u formi (Zaboravio u vojsci sta je mish:)) A i sad su neke druge stvari u igri (trebalo bi da promenim mnet u kgb al sad me mrzi (ko zna shvatice:) Nije se valjda igrao onaj novi mod (sadam i Maoce) ?? Stvarno je losh al bilo kako bilo izgleda da sudija(cleer) nije bio na turniru inace bi se finale igralo dok ti ne dobijes :))) (poznato zar ne )

Bio je sudija samo nije bilo sanse smorili smo se vise od pokusaja ... igrali smo bar 6-7 puta :)) naravno bezuspesno :( ... a ti woono se uplasio pa nisi dosao ... vadis se na jadnog Zozona :) ...

...

Link to comment
Share on other sites

Ispricacu ti kada se vidimo sta se sve izdesavalo ... mada koliko je trebalo ljudi da dodje svelo se na 4 ekipe ... jedno najmanje 6 ekipa je ispalilo iz nepoznatih razloga ... zovu sve, ono dolazimo 100% kada da donesemo pare i naravno nista ... a jedna ekipa je sturnula sa lica mesta :) ... svakakvih ljudi ima ...

...

Link to comment
Share on other sites

To i ja kazem- ne mora da bude turnir ali ce ipak morati da saceka najmanje nedelju dana (Jer u trenutku dok pisem ovo po prvi put ustajem iz kreveta u poslednjih 30h jer sam se gadno razboleo. Takodje zbog toga mi se sada gadno vrti u glavi)

BTW: Rusilac bio si u pravu kada si rekao da smo svi propali jer dolaze snodge i serbian man. Niko me nije nikad lakse unistio od njih [;)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...