Jump to content

seti se devedesetih


Guest

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

al metalni kajishevi su bili zakon - ja sam burazerov koristio za treninge, jer nema shanse da pukne

Ne lazi Cali, priznaj da si krisom uvlacio dux u dizelke, opasavao se metalnim kaisem i lebdeo na airmax2-kama :)

Slika je stvarno ocaj :)

Nekako kao da svi...smrde?

Link to comment
Share on other sites

a kakva je to frizura?[:D]....btw koje ovaj crna pored karleusa i imali jos "poznatih" ljudi?

pa kao ranija frizura "tarzanka" ( najpopularnija frizura osamdesetih), sa pustenim repovima, mada ne toliko dugim kao pre ali je glavna osobina sto je kosa masinicom osisana oko usiju, sa strane glave....

onaj peder bosko sa pinka, nisam siguran ali mislim da i sada ima taku zurku.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

evo i ja cu za blokadzijama u pohode ;)

ima da ih izujemo iz maxerki! :)

ja se samo ne secam ljudi koji su bili normalni u to vreme. kako su se oni oblacili, kako su oni opstali? ipak sam imao samo 9-10 godina u to vreme i samo me je zanimalo na koji nacin da dam gol :)))

secam se i onih maosvnih tuca izmedju skola. ono, vreme rata, aj da budemo kao nase tate i da se shibamo...

Link to comment
Share on other sites

a brate, kao nase slike odeljenja iz tog perioda su drugacije:)

ja sam prvo imao boston road graphite ribok, onda BRATE THE ONLY, THE UNRIVALED AIR MAX 2 PLATNENA CRNA SA ZELENIM, onda trojku koja je sranje i umrle su posle mesec dana, a nisam im nista radio...jebote, sad sam se setio, ja sam pokusavao nekim bonsekom da razjebem patike (dvojku) kad su mi postale male, ali nema sanse, znaci glavu dajem da je to najizdrzljivija patika koja je ikada postojala (samo platnena, kozna se raspada kako oces)...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jebale vas Air Max 2. Buraz i ja smo pre rata u Andori uzeli Air Max keca i Reebok Hexlite (spelling?) - patike su rulale. ostali air su mi bili previshe nafurani.

A za tim vremenom necu zhaliti. Svakodnevno razbijanje lobanja zbog shala, patika, jakne, ili jednostavno dosade. I dan danas kad prolazim kroz nepoznati kraj imam ochi na ledjima, merim distance od ljudi koji su iza mene, zaobilazim grupice blejacha, itd.

U 7-8. razredu sam otkrio shiroke pantalone, i od tad sam prestao burazeru da zabadam odecu..

EDIT: kako smo gazili OS Uzichka Republika [^]

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...