Jump to content

seti se devedesetih


Guest

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sa naglaskom na akademija [roflmao] .. ono u pitanju je srednja politehnichka u zemunu .. smer obrada metala ili metalostrugar .. tako neshto ..

e jeste sada po tebi novi bg pripada zemunu :D pripada novom beogradu bre ja kao bivsi clan te skole(nazalost)znadem to :D inace u tu skolu je isao i gru a i legija :D samo sto je legija isao vanredno :D aha :Dto niste znali :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

brate sta lupas bre pa ja sam prosle godine iso tamo u skolu i smerovi su normalni i to veoma ima i smer za pravljenje robata ( +programiranje)to je btw bio moj smer ima obrada metala ali to je najgori 3god. smer tako da nelupaj

smer za pravljenje robota:D:D ima taj smer ali mislim da u to vreme nije ni postojao..ja sam bio na tom smeru ako se moze reci da je smer.. i ne pravis robota :D a robot koji ima u skoli vidjas samo u 4 god i koji radi prvi skolski dan i onda crkne i ne radi do kraja :D a tek sto su nam prakse bile..na BRODOGRADILISTU..kakva robotika daju ti bonsek bez zubaca i "turpiju" i neki celik i ti drkas to 7dana pod izgovorom da "osetis"materijal :Da bilo je dana krenes da udjes a oni kao ne moze a ti sto a oni radnici se tuku :D:D zamisli to ??a tek sto su svi na praksi pod dejstvom lakohola od tetkice do "profesora"..da je moja mama znala de me salje....da mi je samo verovala...ne bih ja poludeo tamo......deco izbegavajte tu skolu :Du siiiiiiiiiiiiiiirokom luku:D al sam ocrnio skolicu aj malo da je pohvalim :D jedno vreme je taj smer roboticara bio najaci u matematici bili smo jedne godine ispred matematicke ..sada je to samo najbolje plasirana srednja skola...ali u principu je sranje :D eeeeeee da zaboravio sa m da kazem da sam kao "roboticar" radio na masinama iz 1947 god !!! jebem ti skolu ..eto od ovog topka umesto da se smejem ja sam se iznervirao :D ko ce ovo sve da cita....kali nauci da kontrolises emocije

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

e, ne verujem da su vam gotivne te patike, posto sam mislio da sam jedini:))) na nesrecu, ja sam iste takve ko sa vulfijeve slidze ostavio u sali za basket i sutra ih naravno nije bilo:(((

ali je kul sto kostaju nula dinara, tipa 2000-3000...meni su do jaja zato sto su skroz olskul nigga seventish disco ratnici podzemlja (warriors) tresa-sa-crtom-sa-strane fazon:)))))

starbace, pogledaj u piramidi, ja sam tamo bio kupio, ali pre pola godine:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jebote dule nosimo iste tike :) secam se na sketu da smo imali i iste tike za sket, adidaske, one crne duboke :)

ahaha, pa taj rad, ja sam kupio ta dva para zajedno u isto vreme, sad imam samo te duboke:( :)

inace sam u fazonu najke tu d grejv, ali brate, ova oba para sam platio ko jedne najke, a i svidzale su mi se, pogotovo ove plitke...imaju jos jedne plitke adidas, isto tako klosarske disko camuga fazon, ali imaju neke blentave debele pertle, pa su mi ruzne...

dzast tu bi sur, crne sto imaju prosivene linije (ako su te, onda ces skontati na sta mislim:))) i imaju bele tri crte sa jedne strane, mislim spoljne, mrzi me sad da gledam, a sa druge strane nemaju nista? posto ja imam te sada, ali sam ranije imao neke slicne, a ne secam se sta si ti nosio na basketu:) ako su te, onda ne brini nista, jos dva moja dobra ortaka ih imaju totalno spontano, izgleda da je fazon sto je dobar dizajn tike ili tako nesto:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E VULFGARE DE IMAJU DA SE NAJDU?

imam te tike, samo crno belu kombinaciju, i jurim nove da nadjem, ali racku, nema leba da i' navatam.. help pliz

Bilo ih je svuda. Na bazaru ih je bilo u bukvalno 90% prodavnica u kojima se prodaje obuca. U gradu ih je isto bilo samo shto su tamo malo skuplje.

Skoro sam bio sa ortakom u onoj fensi prodavnici u bivshem Centrotekstilu, mislim da se zove "Planeta". Problem je shto nemaju bash ovakve kao shto sam ja postavio na slici, vec crna varijanta sa srebrnim shtraftama. Meni su i te sasvim OK, josh mi traje takav isti par (mada su malo bushne, pa ih nosim samo u teretani). E sad, fazon je shto je to fensi prodavnica pa su preskupe i ja iz principa ne bih dao 1000-15000 din. vishe zato shto znam da moze da se nadje jeftinije. Ako hocesh mogu da svratim do tamo da vidim da li josh ima taj model, blizu mi je bash.

Na bazar ako budesh ishao nemoj da kupujesh dok ne obidjesh bukvalno ceo bazar zato shto razlika u ceni izmedju dve prodavnice kada su te patike u pitanju moze da bude i 2000 din!

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

a ove paranoje

QUOTE (cali)

I dan danas kad prolazim kroz nepoznati kraj imam ochi na ledjima, merim distance od ljudi koji su iza mene, zaobilazim grupice blejacha, itd.

se verovatno necu osloboditi do kraja zivota

Ako vam je ovo usadjeno u mali mozak, nemojte ziveti u Jajincima do 2000, tj brez gsp-A... Lik na 500 metara, tripujes se da ubrzava korak, da trci kad prolaze kola da ga ne bi cuo/video. Najgora stvar je kada provalis nekoga iza koga si da mu nije svejedno u istim okolnostima...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...