Jump to content

Is Quake falling?


Recommended Posts

Vozom do Panceva treba 30 minuta.

Igraonica je od stanice udaljena 2 minuta.

Znaci nema hladnoce i sto godina smaranja.

Da sam rekao da ce biti nagrada ono kao 150 100 i 50 Eura

to bi vec bilo totalno drugacije...

Nemaju svi net do jaja pa da igraju od kuce...a sto je jos cudnije javljaju se da dodju ljudi koji nisu iz bg-a!!!

a Beogradjani , boze sacuvaj i da prokomentarisemo nesto na temu quake dana!

Boje da davimo sa hiljadu postova kako je neko rekao da je ovaj najbolji kako je onaj najbolji kao nije kao jeste ...

Chupavi pitao Rejvena da dodje i kad je on cuo da nema nikakvih nagrada

pita lepo "pa zasto da igram ?? Za slavu??"

Ali ajde to je jos i ok jer bi on bi bio medju prvih troje.

Ali ne mozete svi da budete prvi!!! ili izgleda moze...? [:(]

A u ostalom nije ni bitno.Sto da davim neke da dolaze kad nema vajde.

I evo da komentarishemo narednih 4-5 strana - ja kazem da je freeman idalje zakon za quake... [:D]

Link to comment
Share on other sites

blah.. pa da boli me paja, imam net..

bio sam u ns, shabcu, vrshcu i panchevu da igram kvejk uvek se cimao itd.. sad imam net ali i mnogo manje vremena, a od kuce imam i ushtedu od tih 64 minuta shto mi dodje sasvim fino za odmor ili uchenje..

znam koje su sve zajebancije kada se ide negde na ceo dan..

treba da je dobra igraonica, da ne zakucavaju mashine, da je klopa blizu, da se zaista pojave svi koji su planirani (smor ako dodje manje ljudi, ako dodje vishe onda haos i realno nestigne se ni jedna partija da se odigra..), 64minuta do tamo i nazad ali onda jos 30 da se nadju mesta i rasporede ljudi, jos 30 da se ispresnimavaju konfizi (vrlo chesto i mape/drajveri, verzije kvejka), 2x40 minuta za klopu... pare da i ne pominjem..

ako to nekom odgovara super, meni ne i stoga zdravo i veliko hvala na pozivu, mozda neki drugi put..

btw sejnte nemam kola, dao sam matorom da vozi reli do zlatibora..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Aj i ja da bacim koju spiku na ovaj topc i uopste prvi vezan za quake3 rubriku.

Prvo cenu koju sam odredio s moje starne sasvim je korektna za 20 ljudi .

Meni licno je i tako sve jedno s obzirom da ja pravim i vise od sume koju potrazujem a ovo hocu da ucinim ljudima koji su i dalje osatli verni ovoj igri.

Mislim igrati 12 sati za 200k je stvarno smesno ( vi koji igrate od kuce izacice vas skuplje bilo koji tip veze da koristite ).

Ovde je cela poenta u druzenju a ne u nekom nagradnom fondu .

Ako su spremni likovi iz Jagodine i Zrenjanina da dodju mislim da je smesno traziti opravdanja tipa : uh zima je to je Pancevo ciuciu ono ciuciu ovo...

Drugo oko same organizacije mozete se raspitati kod likova koji pikaju CS,pa ce vam oni reci kako ja to organizujem (pod uslovom da je neko sumnjicav oko same organizacije) .

Poruka za one koje traze dlaku u jajetu :

Dexter vam je lepo objasnio da je igraonica od Beovoza udaljena oko 2 min.

Klopa - 1min(rostilj) ; 2min(3pekare) ; 1min(kladionica) ; 5(abulanta) ; samopusluge su na svakom koraku ,jedino nemamo crkvu i bioskop .

Konfiguracije :

MB Asus KT600

CPU AMD Semprom 2,4 i Barton 2,6

VGA Asus FX5700TD i Asus ATI Radeon 9550 Game Edition

MEM Samsung 512 DDR i Transcend 512DDR

HDD Maxtor SATA 80GB 8mb

Monitor LG 19' - 900B

Mouse Logitech MX510

Tastat Logitec

Slusal Philpis SBC HP200

Sami ce te setovati masine kako vama odogavraju.

Lokal ima 100m2 , dve VIP sobe , sank ,ugaone garniture za sedenje tako da mozete malo da odkulirate na njima da ne bi dobili suljeve sedeci 12cuke na stolicama.

Eto toliko od mene.

P.S.

Molio bih vas da Dexteru sto pre odgovore svi ljudi koji su zainteresovani .

POZ SVIMA !!!!

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

blah, mrzim kada moram da se ponavljam

blah ne budi smeshan, informishi se prvo..

"vi koji igrate od kuce izacice vas skuplje bilo koji tip veze da koristite"

200dinara dan igranja...

mm. od kuce, kabl/adsl/wifi su 256kbit je 2000 dinara shto ti dodje 66.6 dinara po danu ili 64kbit od 1000 dinara shto me izadje dnevno 33.3 dinara..

jedino moze isdn koji je 25dinara dnevno + telefonski impulsi, ali sve ukupno manje od 150 dinara dnevno..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

blah, ko ce da se cima ceo dan u igraonicu po ovoj zimi i haosu kada mozemo komotno od kuce da pikamo u toplini doma uz toplu chokoladu i sve ostale blagodeti.. :)

btw.. server je uglavnom pun uveche..

hehe kad sam ja ovo 'prichao' fewyearsago ispalo je da 'nesmem' da dodjem u neku krdzavu igraonizu koja se usput nalazi i 3pm [:p]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...