Jump to content

ryzen 5600g, ploca 550, 480gb ssd i 16gb ddr4 3200- zamena za slabije


qwert00

Recommended Posts

Potpuno novo neopakovano.sa pisanom garancijom. kupac prvi otvara. ne bih bas prodavao za kesh jer mozete za kesh i sami da kupite - nego pre svega u zameni za nesto slabije vase polovno uz doplatu.

 

1.

Ryzen-5-5600G

novo neopakovano, domaca garancija.

okvirna 27.000 din  vrednost u zameni. Cena kao da je nov, a i jeste nov neopavan,

idealno u zameni za slabiji ryzen cpu. Obavezno navesti koliko cenite vas i da li ima negde garanciju i koliko (ako je cena ok nema veze i ako nemate garanciju na vas cpu)

 

2

Gigabyte-B550M-DS3H

okvirna 10.000 din  vrednost u zameni. Cena kao da je nov, a i jeste nov neopavan.

moze zamena za slabiju ryzen plocu..ali obavezno da je i vasa ploca u garanciji (sem bas ako je toliko povoljno da moze i bez garancije.. iako ploce i grafike izbegavam ako nisu u garanciji)

 

moze i zamena moj cpu+ploca za neku intel ddr4 varijantu...ne nudite bas prestare ddr3 varijante sem ako je bas bas povoljno.. meni pre svega treba slabiji ali ddr4 komplet..ne bih bas praistoriju da uzimam 😄

 

3.

480-GB-Apacer-AS340X

okvirna 6.000 din  vrednost u zameni. Cena kao da je nov, a i jeste nov neopavan.

ovo bih mozda i zadrzao za sebe...ni sam ne znam 🙂 ili zamena za neki povoljan ssd u garanciji obavezno. Bez garancije ne bih

 

4.

16GB-DDR4-3200MHz-SiliconPower-SP016GBLFU320X02

okvirna 7.000 din  vrednost u zameni. Cena kao da je nov, a i jeste nov neopavan.

moze zamena za polovnu jefitniju ddr4 memoriju

 

 

licno u bgd pre svega. slanje na rizik i odgovornost kupca plus kupac prvi salje svoje....svakako najbolje uzivo

 

dakle prodaja za kesh nema slicna jer za slicne cene mozete sami da kupite..ovo je vise opcija kome znaci zamena slabije za novo jace 🙂

 

 

moze i zamena cela polukonfiguracija za slabije...

 

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

cene za kesh:
1. 24000 din
2. 9000din
3. 5500din
4. 6000din

ako uzmeme sve moze jos malecki popust dodatno. dakle kupac sve sam prvi otvara i otpakuje..nema ono "otvoreno samo da vidim da li je sve tu" i vec kako ljudi polovne stvarni reklamiraju kao nove 

image.gif

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...