Jump to content

ostalo :240gb ssd, 400w lc , kuciste i card reader 3.0


qwert00

Recommended Posts

https://gigatron.rs/gigatron-racunari/prime-lider-strix-369444

kupio sam prosle godine prvi i jedini vlasnik. nije staro ni godinu dana. kuciste odmah zapakovano i nijkada nije sem tipa 2 dana bilo "u radu". ostalo vreme stoji u svojoj kutiji. Jedino sta radi stalno je grafika, koji ne prodajem i SSD koji radi kao sekundari ssd u mom kompu i koji prodajem 🙂

Zasto grafiku ne prodajem? zato sto je kupljeno za amatersko rudarenje, rudari 24/7 i nastavice tako 😄

cpu ploca i memorija su mozda radili jedno max 2 meseca od tada stoje.... Napajanje slicno nesto.... ssd kao sto rekoh radi kao drugi ssd u mom kompu 🙂

Zasto sve nisam prodao- da bih imao garanciju na grafiku. posto je to ceo komp...dakle garanciju na neki nacin moze da ima i kupac ovoga ako on sacuva sve komponente a ja grafiku 🙂 I da se ispomazemo za garanciju u buducnosti ako treba 😄 tj ako kupcu znaci.svakako kupac ima neku radnu garnacijue jer sve i jeste u garanciji 🙂 jos dugo

 

evo sad kako sam smislio. nisam u toku al mi ovo deluje kao fer cene. Ako je bas negde greska javite, al mislim da je nema 🙂 

Samo lično preuzimanje zarkovo-banovo brdo. Bez slanja jer nemam kutije


opcija za prodaju 1 : procesor , ploca, kuler bolji od stock kulera i 8gb ddr4 3000
za 16.000 din

opcija za prodaju 2 : procesor , ploca, kuler bolji od stock kulera i 8gb ddr4 3000, plus kuciste i napajanje . Kuciste stoji prakticno nekorisceno vise od 2 dana , jer su komponente izvadjene iz kucista. kuciste upakovano u original kutiju. 400w lc power napajanje, isto vrlo malo korisceno. plus i Kingston SSD A400 240GB 2.5" SATA III 
Jedino je 240gb ssd koriscen u mom racunaru kao sekundarni SSD. Ostatak je malo koriscen ili nekoriscne kao kuciste. Dakle prodaje se sve sem grafike u ovom slucaju.  Grafika mi je potrebna i dalje. Samo ubacite dodatnu grafiku i imate komplet jeftin gamer komp... Da kazemo sve sem SSD vrlo novo, a i ovako je sve kupljeno pre manje od godinu dana...
29.000 din

 

 

Opis matične ploče: ASUS PRIME A320M-K
Tip procesora: AMD Ryzen 3
Opis procesora: AMD CPU Desktop Ryzen 3 4C/4T 1200 (3.1/3.4GHz Boost, 10MB)
Tip grafičke karte: AMD Radeon RX 570
Opis grafičke karte: Asus AMD RX 570 8GB DDR5 256bit ROG-STRIX-RX570-O8G-GAMING
RAM memorija: 8GB DDR4 3000 MHz
Opis memorije: AEGIS 8GB DDR4 3000MHz
HDD / SSD: 240GB SSD
Opis HDD1 / SSD1: Kingston SSD A400 240GB 2.5" SATA III SA400S37/240GBK
Kućište: Lc power 7035B
Operativni sistem: Ne (pogledajte ponudu operativnih sistema)
Opis napajanja: 400W
Napajanje: 400W
Konektori na zadnjoj strani: - 1 x PS/2 keyboard (purple) - 1 x PS/2 mouse (green) - 1 x D-Sub - 1 x HDMI - 1 x LAN (RJ45) port(s) - 4 x USB 3.1 Gen 1 (blue) - 2 x USB 2.0 3 x Audio jack(s)
Zvučna karta: Da
Opis zvučne karte: Realtek® ALC887 8-Channel High Definition Audio CODEC
Tastatura: Ne
Miš: Ne
Monitor: Ne (pogledajte ponudu monitora)
Prava potrošača: Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača
EAN: 209610

pre svega bih isao da prodam drugu opciju. jer sem grafike i malo ssd ostalo mi ne treba 🙂 ali mi ssd ipak ne znaci

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

prodat procesor ploca kuler i 8 gb ddr4

ostalo ostalo

1.

https://www.uspon.rs/proizvod/napajanja/napajanje-400w-lc-power-lc400si-v2-31-bulk-1634918548

lc400SI v2.31 jedno 2 meseca maks korisceno. Ostalo vreme kao i ostatak kompa nekorisceno. Nista sem grafike nije korisceno za rudarenje uopste

posto je novo oko 4000din kapiram da je cena 3000 din korektna. a skoro novo napajanje dobijate

 

2.

kuciste koje je bukvalno novo, ono je odmah zapakovano i nije korisceno ni 2 dana 🙂

model Lc power 7035B

5000 din posto je novo oko 6500 a i moje je novo kuciste 🙂

 

3.

ssd

Kingston SSD A400 240GB 2.5" SATA III SA400S37/240GBK

3000 din. koriste se u mom kompu. potpuno ispravno. kao drugi ssd se koristi.

 

4.

kingston 3,0 card reader mobilelite g4

nov neotpakovan u kutijici. dakle kupac fizicki prvi otvara.. vidim da su oko 1200din

pa je kapiram 800 din ok cena za novo neopakovano 🙂

ovo sam sad nasao da mi stoji

 

 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

3.

ssd

Kingston SSD A400 240GB 2.5" SATA III SA400S37/240GBK

3000 din. koriste se u mom kompu. potpuno ispravno. kao drugi ssd se koristi.

 

PRODATO. Ostalo aktuelno (kuciste napajaje i card reader)

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...