Jump to content

i7-3770 + B75A-G41 + hyperx ddr3 1600 4gb x2


lancemi3d

Recommended Posts

U toku sledece nedelje uzimam nov procesor i maticnu, a nemam dovoljno novca za ddr4 ram pa moram da prodam ove komponente koje sam do sada koristio

Kao sto sam naveo imam i7-3770 procesor i maticnu plocu b75A-g41, ja sam drugi vlasnik, prvi vlasnik je bio peca iz efraga kog verovatno svi znate, dobro je ocuvao sve pa je tako i mene dobro sluzio procesor, menjam ga iz prostog razloga sto zelim jos bolje performanse u csgo pre svega pa prelazim na i5-8600k.

Sto se tice kantera koji sam najvise igrao, na gotovo svakoj mapi bih imao 200fps+ cak i kada pucaju smoukovi po sajtovima, na cache npr zna da padne ispod 200 cesto, na mapama poput cbble i mirage sam primetio da ne pada ispod 250fps+, dakle zavisi od mape, zato i uzimam noviji procesor gde ocekujem bolje performanse...

Takodje imam i ddr3 hyperx RAM od 8gb, koji je ja mislim (provericu ako treba) u garanciji jos godinu dana, kupljen u WinWin-u, ako nekome treba nek ponudi cenu za ram

Menjao bih procesor + mat. plocu za neku solidnu ddr4 8gb ram memoriju, ili za vrednost iste, vidim da je hyperx fury od 8gb na emmiju malo manje od 12k RSD, dakle toliko i trazim 

NAPOMENA: Posto komponente nove uzimam na rate preko kreditne kartice u rajfajzenu koja mi je odobrena sada u petak, prodao bih sve komponente tek kada dobijem tu karticu (receno mi je u toku sledece nedelje do petka najkasnije), tek tada bih i prodao ove trenutne komponente kako bih mogao da koristim komp do tada.

Pitanja slobodno ovde ili na steam https://steamcommunity.com/id/forzacasteddu/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...