Jump to content

NBA 17/18


Lex

Recommended Posts

4 hours ago, [BMF]Psycho said:

Niste domaći uradili jbg... Kingsi imaju 8-9 ruki ugovora, znači i pored Bogdana im ostaje 50-60 milki do salary capa.

to ne znači ništa, mogu oni da odu i 200M preko salary capa, platiće porez na luksuz. Poenta je da ruki igrač iz Evrope sa jednom dobrom sezonom ne može toliko da vredi, u nekim normalnim okolnostima. Ali bih rekao da ni Divac nije baš neki GM, što se polako pokazuje (dao je mrtvom Kufosu 33M za 4 god)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

8 hours ago, Highl1 said:

mozgov ima valjda 16 na 4, tako da nije nikako duplo, osim ako nisi trenirao i matematiku, pa znaš bolje :tf: 

Dalje, koliko god Mozgov bio retard, koji nema veze sa košarkom, Mozgov je došao u ligu 2010e, a 2016e dobio ovakav ugovor. Ruki sa 12m na 3 godine, sa realno jednom pravom sezonom u EL ( gde je iskidao na kraju, da budem iskren), sa 12m početnim ugovorom, jeste malo diskutabilno, Da li će se isplatiti, videćemo, Bogdan ima potencijal, i dolazi u raspalu ekipu gde može da uzme dosta šuteva po utakmici, ali takođe imajući u vidu koje sve zverine igraju na bekovskim pozicijama u ligi, neće mu biti lako. Ali cenim da će Teo više fejlovati nego Bogdan, zbog fizičke spreme

jednu pravu sezonu ? aj budi realan,on decko vec 3-4 godina kida,samo je ove sezone presao igricu i ubedljivo je najbolji igrac u evropi,da nije bilo one povrede cisto sumnjam da bi ljulj koji je takodje pokidao tako jednoglasno uzeo MVP.

Link to comment
Share on other sites

Hajli odjekuje ko popularni troll komentari sa redita :)

Divac je ubedljivo pobedio draft, i skupio extra mladu i perspektivnu ekipu. Fanovi iz Sakramenta su poprilično zadovoljni sa timom trenutno.

Poenta koja je izgleda preletela preko je da Kingsi imaju para za bacanje trenutno, a Bogdan je plaćen koliko vredi ako izdivlja ko u Euro ligi. A i ako ne, opet je instant kandidat za ROTY, ako ne usere krevet.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, mohr said:

jednu pravu sezonu ? aj budi realan,on decko vec 3-4 godina kida,samo je ove sezone presao igricu i ubedljivo je najbolji igrac u evropi,da nije bilo one povrede cisto sumnjam da bi ljulj koji je takodje pokidao tako jednoglasno uzeo MVP.

Ubedljivo najbolji? Ljulj, De Kolo, Teo, Judo? Onda, po ovoj sezoni, igrači koji su imali slični regularni deo poput Melija, Vonamejkera, Lengforda, pa i Šveda. Nisu svi iste pozicije, ali to su sve igrači koji su imali iste cifre u prvih 30 kola EL i gurali svoje ekipe. Ako gledaš samo F4 EL, odličan je bio i Kalinić, i Slukas, etc.

Da li na ovom topicu ili zvezdinom, izvukao sam statistiku za prvi deo EL, koji je preneo manje više u ostatak sezone. Za 30 minuta ima prosek 14 ppg, i po 3-4 asistencije i skoka. Podigao je šut, i generalno mnogo sazrelio kao igrač, ali najbolji u Evropi 3 godine, mohr pls.

Breko, nije pitanje hejta, već je stvar da Divac ima pikove sa 10-15 pozicija, bez iskusnih igrača. I ja bih isto oterao Kazinsa, ali za njega ništa nije dobio. Pogledaj Filadelfiju, za koju je pitanje da li će i ove godine u plej of, a imaće Fultza koji deluje kao zver, Simmonsa, Embida i odličnog Šarića koji je po svemu prikazanom pravi ruki godine. Sacramento ako dodje do 35 pobeda, mogu da pevaju, a na ovako jakom zapadu gde će se pojačati i Denver i Portland i Bugi i Obrva, oni nemaju teorijske šanse ove godine za plej of, a verovatno ni sledeće. Ja zbog repke Bogdanu želim sve najbolje, ali mislim da njemu treba još jedna sezona u EL da je pokida sa 20 ppg dominantno, bude kompletni MVP i sprema se za NBA da tamo uzme po 20 šuteva po tekmi. Jer on i dalje zna da nestane, setite se samo dva finala sa Amerima, ovo poslednje je šutirao 0/7 ili koliko već trojke i bio manje više naš najgori igrač na tekmi. A deficitarni smo do jaja na dvojci, on nam je bukvalno jedina prava dvojka

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nisam rekao najbolji igrac zadnje 3 godine vec najbolji igrac ove sezone iliti od kako se vratio od povrede gde fener bez njega nije mogao da pobedi nikog i gde su vezali xyz poraza,de kolo i ljulj su po meni 2 najbolja igraca prethodnih par godina kad se sve sabere,spanulis je dosta podbacio ove sezone,teo i bogdan su svakako u vrhu,judo je pokidao final 4 kao i kalina kao i bogdan ali bogdan je bio najkonstantniji tokom cele godine,a sto se roty tice,napisao sam jos davno kako ce brogdon uzeti i pogodio(mogu i da iskopam post ako treba),momak je bio konstantan cele godine,izbacio je delavedovu iz startne petorke i postao startni plej tima koji je igrao play off,imao je i preko 40 % procenat za 3 i apsolutno zasluzeno je to sto jeste iako ni saric nije bio daleko,jednostavno nije bio konstantan i imao je uzasne procente za poziciju koju igru(da nisu trade iljasovu pitanje jel bi uopste bio uzi izbor),da je imao veci broj utakmica,embid bi uzeo bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Šarić je završio sezonu sa otprilike, ne znam naravno tačno, 18 ppg i 10 rpg. Sa druge strane, Brogdon je imao 10 ppg i valjda 5 apg. Ali je Brogdon igrao više, ekipa ušla u PO, i naravno lokalac je, a Šarić je Evropljanin.
Od Filadelfije očekujem puno, ali će biti čupavo za PO. Što se tiče Bogdana i Tea, naravno sve najbolje, mislim da će Bogdan imati bolju sezonu nego Teo, za koga cenim da je bolje da ostane u Evropi nego da ide u NBA

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ako bogdan bude ruki godine ja placam pljeku tebi i mohru :D


A ako bude samo kandidat? :)
Ma opušteno, gde će belji euru dati bilo šta, al nek se izbori da bude u priči pa je uspeh.

A ako već bude pljeka, ću se vrnem ja!

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Highl1 said:

Šarić je završio sezonu sa otprilike, ne znam naravno tačno, 18 ppg i 10 rpg. Sa druge strane, Brogdon je imao 10 ppg i valjda 5 apg. Ali je Brogdon igrao više, ekipa ušla u PO, i naravno lokalac je, a Šarić je Evropljanin.
Od Filadelfije očekujem puno, ali će biti čupavo za PO. Što se tiče Bogdana i Tea, naravno sve najbolje, mislim da će Bogdan imati bolju sezonu nego Teo, za koga cenim da je bolje da ostane u Evropi nego da ide u NBA

kad se gleda cela sezona oko 12-13 ppg,pricam odokativno kao i za mozgova sto sam promasio jednu godinu,procenti su bili ispod 50 % iz igre...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mohr said:

kad se gleda cela sezona oko 12-13 ppg,pricam odokativno kao i za mozgova sto sam promasio jednu godinu,procenti su bili ispod 50 % iz igre...

Izgleda da obojica nismo u pravu
http://www.csnphilly.com/philadelphia-76ers/sixers-joel-embiid-dario-saric-beat-out-malcolm-brogdon-rookie-year
Šarić je igrao više, čak bio i više starter, tih 18 ppg ima posle all stara (my bad), i Brogdon nije nijednom bio rotm. Smešno je da je čak i Embid sa 30 tekmi ukupno imao više "1st place votes" nego Šarić

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

embid dok je igrao,fila je licila na play off ekipu,lik je predobar i prava je steta da je tek u trecoj sezoni zaigrao i to svega 31 utakmicu,videcemo bena simonsa sledece sezone iako sam zeljno iscekivao ove da vidim kako ce se on snaci,cudno mi je kako yogi ferrell iz dalasa uopste nije u izboru,ono malo sto je odigrao,nosio je mavse poprilicno,verovatno su ga brojke iz bruklina ubile...evo videh sada da je u 2nd ruki timu,ipak je tu negde

Link to comment
Share on other sites

Bitno je da je tu Hield, Divčeva uzdanica u rebuildu ekipe :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

od njega se verovatno najvise i ocekuje sledece sezone ali on poprilicno zivi od tog suta sa distance,za 3 poena pogotovo,imao je solidnu rolu u pelikanima,nekih 10 ppg dok je to podigao posle u kingsima,ne sumnjam da ce imati prednost u odnosu na bogdana,pitam se gde ce gej koji kad je zdrav je prava zver od igraca

Link to comment
Share on other sites

Pa Vitja i Stanko ofc, samo umesto pljeke kzv i rch za lizanje, mogu da se dogovore ko ce sta! :D

dule, sta znaci GM pozicija u nba timu?

Nemoj da si toksičan.

Hehe Dule retard, nema pojma, a nesto kenja...duvajte ga bre, Nba sam pratio i pre 25 godina dok ste vi brljali po pepelu!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Highl1 said:

Bitno je da je tu Hield, Divčeva uzdanica u rebuildu ekipe :tf: 

Badi moze da postane ozbiljna zverina, mark my words!

I realno je Bogdan izmislio kosarku za Sarica, koji je poceo da igra tek kad se Embiid sjebao, a to su uglavnom bile trening tekme, tako da Hrvati mogu da posaftaju za kukanje kako je Dario pokraden. Da ne pominjem kako Saric u Efesu nije bio na tom nivou kao Bogdan u Feneru. 

BROGDON OVE, BOGDAN SLEDECE ROTY!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alfa said:

Badi moze da postane ozbiljna zverina, mark my words!

I realno je Bogdan izmislio kosarku za Sarica, koji je poceo da igra tek kad se Embiid sjebao, a to su uglavnom bile trening tekme, tako da Hrvati mogu da posaftaju za kukanje kako je Dario pokraden. Da ne pominjem kako Saric u Efesu nije bio na tom nivou kao Bogdan u Feneru. 

BROGDON OVE, BOGDAN SLEDECE ROTY!

ako pogledamo kroz cifre i PIR 
https://en.wikipedia.org/wiki/Dario_Šarić
https://en.wikipedia.org/wiki/Bogdan_Bogdanović_(basketball)

Šarić je bolji, plus je mladji, ranije otišao u NBA i all 1st rookie tim. Kao što rekoh, Bogdan za sada ima jednu dobru sezonu. Znam da je grobar, i znam da će vam ostati kao uspomena na poslednju titulu dugo godina :tf: ali budimo realni. Za 12M nije, i veoma je veliko pitanje kako će se snaći, naročito imajući u vidu zverine na bekovima, dok je na poziciji 4 i 5 mnogo manja konkurencija

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

vratićemo se na ovo posle sezone, pa ćemo videti ko je fejlovao. Čak i za 9M, ne znam, ne liči mi to na dobru priču. Da dolazi za 5, što je cena igrača koji popunjavaju roster, lakše bi i njemu bilo. Normalno nije lud da odbije keš, čak i ako mora Sneži da vrati nešto :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A Saric pre povrede Embiida i posle je nebo i zemlja, em sto je imao vise loptu u rukama, em sto je igrao u trening tekmama, a znamo ozbiljnost odbrana u tim slucajevima... Zato je statistika sranje imo, pogotovo u NBA regularnoj sezoni.

 

Videcemo sledece sezone ko sto kazes, ovako mozemo da nagadjamo samo :)

Bogdan je tesko mogao u bolju ekipu po njega da upadne, mozda Finiks. A Saric ce da se vrati u realnost sa povratkom Embiida, a i verujem da ce Fulca da forsiraju, na to dodas Kovingtona i Okafora... 

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...