Jump to content

Warcraft 3 Nations Cup 2016 - Potencijalno najveci prizepool ikada


Recommended Posts

E pa ljubitelji Warcrafta s zadovoljstvom mozemo da vam najavimo Nations Cup 2016 sa nikada vecim prizepool,vec su se javili mnogi sponzori trenutni prizepool je 600 evra a do pocetka turnira ocekuje se i vise od 1000evra,sto je za igricu kao sto je Warcraft nepojmljivo.Svi znamo da Warcraft ide uzlaznom putanjom od organizovanja WCA turnira ciji je prizepool najveci ikada od svih turnira u Warcraftu.

Team Srbije je odmah dobio invite za ovaj dogadjaj koji ce se odrzati sredinom Aprila i na kojem ce ucestvovati sve najjace reprezentacije planete.

Dva najveca favorita su Korea i Kina(koja je jos pod znakom pitanja zbog pinga) ali uzimajuci u ozbir prizepool ocekujemo da ce se pojavati.

Za Koreju ce nastupati jedni od najpoznatijih igraca ikada pocevsi od Lucifera preko Lawlieta do Reminda,Fokusa i Moona!

Sto se Kine tice ja sto sam cuo za sad su tu TH000,Yumiko i jedan od najboljih undedova sveta Tara.

 

Za nas team ce nastupati jedan od najboljih igraca Evrope ''Nemanja Rudan'' (NE)  o kome zaista nema mnogo da se pise,bio je top 10 na proslogodisnjoj svetskoj listi igraca sto je izbacio Kineski War3g replays,onda tu je oldschool elf Aleksa Radulovic ''Ajk'' (NE) tu sam ja Pavle Veljkovic ''atheistP'' (HU) onda trenutno najbolji Undead iz Srbije Aramachus(UD),Coolno2(ORC),Spork(NE),Pasha(NE) i Neksy.(HU)

 

Veoma jaka konkurencija ali probacemo da damo sve od sebe takodje ako je neko voljan da strimujemo ovaj dogadjaj za nase gledaoce moze da se javi meni na email : pavleveljkovic@rocketmail.com ili ovde preko foruma.

 

Svako ko misli da moze da pomogne ovom timu na bilo koji nacin isto nek se javi na pomenuti email prvenstveno mislim na neke igrace koji misle da su dovoljno dobri da ucestvuju na ovom turniru,organizovacemo bo3 sa nekim od ovakih igraca :) 

 

System ovog takmicenja ce biti sledeci: 

 

(groups 4x4), playoffs -> ro8 single elimination. cw 3x1on1 (bo3) and 1x2on2 (bo3)

 

Za sve dalje informacije cete biti obavesteni na vreme i sta da kazem GL HF :)  

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Pa teško baš da je 600-1000 evra "najveci prizepool ikada", al dobro :D

Daj neke linkove ka takmičenju, najavio si ovaj događaj kao da WarCraft 3 dolazi nazad na BlizzCon i uvrstava se kao jedna od igara na DreamHack turu i IEM Katovice :D 

Valjda ima bar minimum stvari kao što je vest/najava/stranica sa pravilima i bracketom ili tako nešto. Pokušao sam da iskopam po netu, ali nisam uspeo ništa da nađem pod "Warcraft 3 Nations Cup 2016"...

 

Pošto pratiš scenu, jel znaš šta je bilo sa ovim projektom o kome sam pisao početkom godine (Europian Pro League) http://klanrur.rs/2016/01/20/warcraft-3-european-pro-league/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Najveci prizepool ikada za Nations League sigurno ce biti.

 

Ovo su informacije iz prve ruke od organizatora a zvanicni podaci ce biti u utorak/sredu,s tim sto se svakog daja javljaju sponzori i povecavaju prizepool.

Warcraft 3 nikad nece biti na tim turnirima vise jer blizzard nema koristi od ove igrice vise,ali postoji jedan veliki turnir u svetu offline WCA koji se odrzava svakog decembra u Yinchuanu - Kina i prvo mesto ove god je bilo 60k eura.

 

Za ovu pro evropsku ligu prvi put cujem iako pratim scenu i u njoj sam igrao sam do skoro svaki moguci turnir.

Ali scena u evropi nikad nije ozviljenija bila nego sad,svi igraci su se vratili da igraju manje vise i ima 2 turnira nedeljno za cash. 

Link to comment
Share on other sites

Ne mora da mi pričaš o WCA, pišem svake godine i o njemu :D

Reagovao sam tako zato što vidim da si puno uzbućen i to je lepo, al čisto da se držimo na zemlji i detalja.

Sačekaću onda taj utorak/sredu, pa da napišem lepo vest o ovome na Rur sajtu.

Ps. ako poštuješ WarCraft 3, prestani da ga zoveš "igrica", molim te :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nema skepticizma, samo iz iskustva znam da čovek mora da budem skroman u rečima, kad su skromne prilike, bolji je i prijem kod drugih tako.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

http://klanrur.rs/2016/04/04/warcraft-3-nations-championship-2016/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...