Jump to content

stylche skemer ;/


Recommended Posts

i mom ortaku je hteo za nov rival bukvalno da uvali iteme koji u kljucevima vrede oko 3 soma, drugar prodavao mis za 5 soma... Satro pricao mu neke price da je pro igrac, strimer kacio mu tu nesto i ja ga oterao u kurac kad sam saznao... :D :D :D  Degen neki teski

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je i sta je, ja sad da ovde pricam o moralu nije mesto, licno sam skemovao noz jednom pre skoro dve godine i na starom akauntu i dobio trejd ban zbog toga. Bilo mi je vadjenje da nisam skemovo nase ljude, vec nekog rusa, no svejedno. Ne mogu da kazem da mi bode oko svaki dan kad ustanem, ali jednostavno nije lep osecaj. 

Ja ne znam da li je ovaj decko skamer, ali i drugar se smorio jer je ipak proslo par dana + su i ranije lepo saradjivali. Mozda se decku nesto nedaj boze desilo, a opet jos jedan drugar mi je rekao da je vec skemovao nekog naseg druga, kapiram da moze da potvrdi ako je potrebno.

U svakom slucaju je bezveze, nema potrebe, svakom se desi ali on samim ovim sebi rusi reputaciju, a sta ce to nekome...

Poenta price je da je ortak preporucio drugog ortaka da proda noz ovom decku, i sad ortak kog sam spominjao mora da vrati ajteme svom ortaku umesto stylcheta(televisa presenta), i jednostavno nije dobra situacija ni za koga. 

  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...