Jump to content

Hardver i oprema za teretanu


millanče

Recommended Posts

Prodajem sledeće stvari sa slike. Cene nisu preterano fiksne, mogući su različiti dogovori. Iz Šapca sam, šaljem pouzećem ili kako se dogovorimo.

 

Milan

064/3577507

 

wjhpu8.jpg

 

1. Odlično očuvana gejmerska tastatrua Logitech G15, naranžasto osvetljenje tastera. Cena 2500 din. Propdato

5tyjoj.jpg

2. USB tastattura Gigatech, sa plavim osvetljenjem, GT 430L, kupio je novu pre mesec dana za 1000 din, skuplja prašinu od tada. 600 din. Prodato

nqcw1u.jpg

3. Odlično očuvan, kao nov, A4 TEch G7 Laser Mouse, 1000 din, i Logitech G5 Laserski, lošije očuvan, po istoj ceni. Fali mu malo zaštite na kablu, nema tegove ni fiokicu, klizači za zamenu, realno... Ali radi, jebiga :-)

2drroko.jpg

4. 2.1 Zvučnici Creative SBS390 27W - stigli mi sa prekidima u kablovima, sve sam sredio i nastavio kablove, pomenjao problematične džekove, sad rade super, zvuk je vrlo glasan i kvalitetan. Na vrhu satelita imaju mala oštećenja na platnu, kao i na subwooferu, ostalo je ok. 1700 din.

156xohc.jpg

5. Odlična Socket 775 matična ASUS P5Q, i odličan CPU Core2Duo E8400 (3GHz, 6Mb cache). NEMAM KULER! Proc je, naravno, isporavan, ploča je stigla sa nekakvim "tražim bios" loopom pri plajenju, narezao sam BIOS na CD i flešovao, od tada pali normlano, ulazi u Mini Windows XP sa Hirens Boot CD-a, proterala je Memtest86 sa 4GB rama više puta, ali je nisam detaljnije testirao od toga. Uz ploču ide limić. :-) Ovo dvoje zajendo je 3500 din. IMam još jedan E8400, bez kulera, za 1800 din. Prodato

xmjt69.jpg

6. Neispravna 4870, ne daje sliku, vrti kuler. 500 din

35d9c0z.jpg

7. Dobro očuvano, kvalitetno kućišete, Cooler Master CM 690, sa jednnim CM ventilatorom od 120mm. "Screwless" dizajn, i slične zajebancije. Cena 1500 din. Prodato.

icqxqe.jpg

2is86l2.jpg

j0iuzs.jpg

2a6ktx4.jpg

I non-pc-hardware related item - klupa za trbušnjake, a može da služi i za benč, kosi ili "normalni". Podesiv nagib, očuvanost 9.5 od 10, recimo, znači sunđerčići super, nigde puklo, šavovi celi, sve ful. Kupio da vežbam, ali ne mogu, predugačak mi je deo za butine, tj ja sam prekratak, pa ne mogu da "zaključam" noge u držače i istovremeno spustim dupe gde treba, pa mi je položaj loš, nema šanse da radim tako :-( Marka je WEIDER. 4000 din

24feiro.jpg

2znpwnn.jpg

2znpwnn.jpg

rr35so.jpg

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Kućište je stiglo sa ovom P5Q i E8400 bez kulera, 2x2GB DDR2 1066 MHz i ovom neispravnom 4870, DWDRW-om, i to je bilo sve u kompletu. Ako to prepoznaješ, onda je to to...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dvan''es'! Obrišite mu taj post, jebote, ja se uopšte ne nalazim uvređen istim :-) Prodata G15 i Cooler Master CM690, ostali još zvučnici, grafika i klupa. Dodao sam sliku klupe u ful sklopljenom i ful rasklopljenom stanju, i, ne, reky, nemoj pitati zašto mi fali malter na zidovima :-) Plus za trupera, upoznat sam sa zrenjaninskom vodom :-)

rr35so.jpg

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...