Jump to content

Autoplac/Uvoz kola


killYg0r

Recommended Posts

Mislim da Golfa nema sanse da nadjes u toj nekoj ceni oko 3k evra. Drugo Astra DTI ti je stariji model dizela, ako gledas to onda gledaj i SDI motore iz VW grupacije ili TDDI recimo od Forda ili tako neke. Na kraju ako bezis od JTD stila zasto bi isti motor uzimao u Lanciji? :)

 

Gledaj i sve derivate tih motora, tipa ako gledas 1.3 mjet isto ti je i Corsa 1.3 cdti, ako gledas C3 1.4hdi isto ti je i Fiesta ili Pezo 206/207, jer treba da se poklopi da na tom placu koji tebi odgovara ima bas neki normalan primerak. 

SDI motore treba da gleda samo ako se nece voziti sa njim, jer sdi motor je pravo cudo kad upali :) TDDI motori kod forda su super, ali samo su motori super ostalo je kur..DTI je dobar motor guta sve,ali ima problem sa kompijuterom i pumpom. Najbolja kupovina ti je golf 4 tdi, samo nikako se ne uklapas u te pare

Link to comment
Share on other sites

bio sam za vikend na 2 autoplaca i mogu samo da kazem da su sve reklame za kredite prevare :D

 

jedino onaj sa moj auto i creditagricole je moguce izbananiti ali svakako u startu je najmane potrebno 30% ucesca za kola pa tek onda moze da se izbunari kredit od 3000 na 36 meseci, sto je jedina realna opcija trenutno. Mada mi ne ide nesto da sakupim tih 1k eura za start, plus sto treba najmanje 500e ulaganja na pocetku :D

inace video sam ovu fiestu cim je izasao oglas, posto gledam polovne automobile kao zivotnu razonodu i sigurno je da bi ga vozio ali verovatno da guta benzin kao zmaj

a ti bi kili da kupiš auto od 3.5k evra sa početnim ulaganjem od 200 evra?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...