Jump to content

Kakva partija!


Recommended Posts

Ne smem da vam kazem koliko sam ih ubio u 10 minuta :D Dobro ajde reci cu vam kad ste zapeli, 4 full girovana lika sa emkama i kalasima (sve hedare) najjaci mi bio lik koga sam promasio 3 puta sa 5 metara koji trci naokolo i ne izvaljuje da sam iza njega kod zida, i na kraju kada me skapirao popio je hedaru xD on je pao unazad, a kalas je samo ispao iz ruku dobra animacija bi.. Uglavnom posle ta cetiri lika padose jos dva kasnije.. Za mene predobro vece!

@cyB, i na kraju da krenem da se izlogujem istrcavam iz radionice, bacim pogled ka klavir kuci, vidim lika koji nisani u mene, zastanem da opalim (nisan naravno leprsa naokolo) i dobijem famoznu sliku (mislim da cu je metnuti za wallpaper) you are dead. 

Na kraju sam otisao hepi off.. :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ne smem da vam kazem koliko sam ih ubio u 10 minuta :D Dobro ajde reci cu vam kad ste zapeli, 4 full girovana lika sa emkama i kalasima (sve hedare) najjaci mi bio lik koga sam promasio 3 puta sa 5 metara koji trci naokolo i ne izvaljuje da sam iza njega kod zida, i na kraju kada me skapirao popio je hedaru xD on je pao unazad, a kalas je samo ispao iz ruku dobra animacija bi.. Uglavnom posle ta cetiri lika padose jos dva kasnije.. Za mene predobro vece!

@cyB, i na kraju da krenem da se izlogujem istrcavam iz radionice, bacim pogled ka klavir kuci, vidim lika koji nisani u mene, zastanem da opalim (nisan naravno leprsa naokolo) i dobijem famoznu sliku (mislim da cu je metnuti za wallpaper) you are dead. 

Na kraju sam otisao hepi off.. :D

Daj ne zezaj me da si do kraja jos poginuo na takav nachin posle onog razbijanja onih chitera gde si mogao da pogines na keca nisi ? :)

Edited by cyBhoneR

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

A jbg :D a fora je bila da kada sam ugledao telo, delovao je kao naslonjen na zid kod onih stepenica u klavir kuci, kao da je vec ubijen lezi naslonjen, kad ono "You are dead." :D 
Nisam se iznervirao za divno cudo :D 

Razmatram da te prisvojim za licnog cuvara ledja, posle one sinocne akcije xD
Kasnije sam ubio jos jednog lika koji ti je lootovao telo, a drugi mi je promakao :( tvoje telo je ostalo da grli onaj zbun tamo narednih sat vremena xD

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...