Jump to content

Igre sa Zombijima


Recommended Posts

Posto sam ja fan zombiji igara napravio sam listu kvalitetnih igara sa zombi tematikom.

 

DayZ Mod

DayZ Standalone

Left4Dead

Left4Dead 2 

Infestation MMO

State of Decay

Rust(sada sa mutantima umesto zombija)

Nether(mutanti)

Killing Floor

Zombie Panic! Source

Dead Rising

 

Tu su jos i DayZ mod za SAMP i MTA plus razni zombi modovi u pucacinama.

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

Jel ti tvrdis da je Infestation MMO los zato sto si ga odigrao ili zato sto ceo internet kaze da je los?

 

I nisam ubacio igre kao sto su dead island, walking dead, the last of us jer te igre su prvenstveno singleplayer.

 

Kad pogledas jos koje sve multiplayer survival igre postoje shvatices da Infestation MMo i nije tako los.

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

igrao sam jer se Jebeni Mare zajebao pa kupio ali je bio dovoljno ljubazan da nekolicini ovde posudi i probaju igru sa njegovim nalogom. To je bila neka alfa jadna, bila je poprilično loša igra ali smo uglavnom otpisali utiske jer je bilo prerano za bilo kakve zaključke. Posle mesec, dva, mahinacija od strane izdavača i svega, zaključeno je da je igra očaj živi. Tako da Dead Island prvi, ona vanila verzija sa zilion bagova je bolja od WarZ-ajtj. Infestationa jedno milion puta. E, igra je toliko loša da je morala da promeni ime, Steam je vraćao pare ljudima i banovao igru i izdavača dok se ne dovedu u red. Svaki gejming portal, ali - SVAKI, koji iole ima veću posetu od 100 ljudi mesečno je napljuvao igru i izdavača. Tako da ne brani tebi iko da ti bude dobra igra, samo nemoj pričati da je objektivno dobra igra jer nije.

 

A recimo i State of Decay je singlplejer kao i Dead Rising prvobitno. 

 

 

Malo još o Warzju - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234924981&page=2

 

I neizbežni rivju TotalBiscuita, i ta 42 minuta gledanja videa su bolja od 10 minuta igranja te igre

 

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Mora na listu da se doda Sniper Elite : Nazi Zombie Army 2 (postoji i prvi deo naravno)

Ja je bas od skora gazim preko steam-a, ima i co-op koji je stvarno kratak (mozda treba 3h da se predje sve)

a Infestation... mislim da je to igrica koja ima ubedljivo najbolje troll review-ove na steam-u... ja i drugar smo oko 20minuta vremena u igraoni potrosili smejuci se komentarima vezane za igru... nisam je probao, ali cu sigurno jednom jer me prosto zanima da li je stvarno toliko losa i da li stvarno moze da se dobije AIDS ako je igras duze od 15minuta 

:D

Link to comment
Share on other sites

ali dal ga igraš :D

pa slabo :DD ono, upalio sam pre neki dan, našao neke gluposti, ukrao kola na nekom auto putu, pritom sam mislio da neki snajper fishuje sa njim :)))

posle čistio malo zombije sa kolima, i onda kad sam izašao navatala me horda njih i naravno usrala od batina :)

sad su ubacili skill tree, misije za exp, itd itd... ono, ima nekog "smisla" :)

 

naravno, sve je krcato rusima, i serveri su od stotinak ljudi, tako da je klanica najgora :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...