Jump to content

Ultrabook, R9 280x, 6950, 6850


micairvas

Recommended Posts

1. Vrhunski ultrabook - Samsung series 9 15, specifikacija sledeca:

Ekran 15" HD+ LED SuperBright 400nit,Anti-Reflective,Rezolucija ekrana : 1600x900
Intel® Core™ i5 3317U
SSD 128 gb
Intel HD Graphics 4000
4gb ddr3
baterija 4h
Tastatura sa pozadinskim osvetljenjem, kamera, usb3, sata3, hdmi, citac kartica...

Kompletno je izradjen od aluminijuma, tezak je 1,18Kg, debljina laptopa je svega 1,29cm.
Ultrabook je kupljen je u Madjarskoj, ima papire i vazecu garanciju jos oko godinu dana.
Tacnu specifikaciju ultrabook-a mozete videti na linku ispod, jedina razlika je sto moj laptop ima veci ekran, ovaj model na linku ima ekran 13,3".

http://www.gigatronshop.com/ultrabook_racunari/samsung_series_9_-_np900x3d-a02rs-16176

Od zamena me interesuje HP elitebook novije generacije idealno 15,6".

Cena 680e.

2. Cooler Master vangard V700. Vrhunsko napajanje, full pack, domaca garancija jos oko 4 godine. Kao novo,korisceno u desktop racunaru. idealno za mining.

cena 110e.

3. Sapphire Toxic R9 280x 3gb ddr5,384 bit, kao nova, stara oko 3 meseca,kupljena kod nas, pisana garancija. Koristim je u desktop racunaru za surf, gaming i mining.

Zverina od grafike, sve igre gura na ultra detaljima.

http://www.sapphiretech.com/presentation/product/product_index.aspx?pid=2023&lid=1
cena 300e, fiksno.

4. Ati MSI 6950 Twinfrozen2, karta nije koriscena za mining, juce sam je dobio u nekoj kompenzaciji sa jos jednom kartom 6850 , koriscena u desktop racunaru. Gura sve igre na visokim detaljima. Cena 110e. Radna garancija 3 dana.

5 . Ati Powercolor 6850, karta nije koriscena za mining, radila u desktop racunaru. Cena 70e radna garancija 3 dana.

6. Monitor LCD Asus 19" VW193D, ispravan dobro ocuvan. cena 4000din.

 

Zainteresovanima mogu da posaljem slike komponenti na email.

Licno preuzimanje u NS-u ili slanje na vasu odgovornost.

Kontakt PM ili 060/633-7330

Link to comment
Share on other sites

Ja zozbiljno pitam, kakve veze ima da li je i za šta korišćena kartica? Nije da to ima problem sa predjenim kilometrima pa kao, golf dvojka najbolji auto. Jedino sto moz biti problem je kuler, ali to cim ukljucis, a ukljucice se da se proba, vidis valja li, pa odmah vratis ako drnda. Ili ja nesto masim u konstrukciji

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...