Jump to content

GAMING CHALLENGE - Najveci LoL turnir na Balkanu do sada!


St3f4NS

Recommended Posts

GAMING CHALLENGE!

NAJVECI LEAGUE OF LEGENDS TURNIR NA BALKANU DO SADA!

WWW.GAMINGCHALLENGE.LOL-SERBIA.NET

DATUM I VREME:

 

- 23. i 24. Maj od 9:00h. Turnir se igra dva dana.

 

LOKACIJA:

 

- DELTA CITY - Beograd -> MAPA

 

UCESCE

 

- 5000 dinara po ekipi.

- Uputstvo kako se prijaviti mozete naci OVDE!

 

SERVER

 

- EU Nordic & East

 

NAGRADE

1. 100.000 Dinara + Gaming oprema + RP
2. 50.000 Dinara + Gaming oprema + RP

3. Gaming oprema + RP

4. RP
 

 

BROJ KOMPJUTERA

 

- 30 - Igrace se tri matcha od jednom.

 

 

SISTEM TAKMICENJA

 

- Grupna faza - 4 grupe po 5 teama , dva najbolja prolaze dalje.

- Nakon toga bracket single elimination do finala. 

- Finale Bo3

 

 

MAXIMALAN BROJ TEAMOVA

 

- 20

 

PODRZITE GAMING U SRBIJI! DODJITE DA SE DRUZIMO I TAKMICIMO.
Edited by St3f4NS
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

ne znam, to je mrtvi lan, ko da neko moze da zakine akaunt.. mislim moze, ali postoji preventiva, nek se vlasnik akaunta loguje uvek sam a igrac nek igra..

 

 kad su bili kanteri u lanu, i kad ljudi nisu imali sopstvene kantere na steamu, masa je igrala na tudjim i problema nije bilo nikad.. bar koliko ja znam :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam, to je mrtvi lan, ko da neko moze da zakine akaunt.. mislim moze, ali postoji preventiva, nek se vlasnik akaunta loguje uvek sam a igrac nek igra..

 

 kad su bili kanteri u lanu, i kad ljudi nisu imali sopstvene kantere na steamu, masa je igrala na tudjim i problema nije bilo nikad.. bar koliko ja znam :)

Kanter radi na sasvim drugacijem sistemu. Ovde moras da imas champione i rune. I ako se desi da vlasnik accounta i igrac koji igra na tom accountu ne igraju isti role sasvim je verovatno da nece imati champione i rune. Samo jos komplikacija vise.

Link to comment
Share on other sites

kakav bre drugaciji sistem? ako se turnir igra preko steama moras ili dimas kanter na steamu ili da zajmis

 

to oko runa i heroja se lako resi. ako igras adca zajmis akaunt od lika koji igra adca. nije toliko komplikovano, zar ne

Sad se ubacujem, ali moram posle ove duze diskusije!

Slazem se da neke stvari koje si rekao, ali stefan je ipak u pravu jer ne moze covek da razmislja da li taj neki igrac ima alternativu odnosno drugi akaunt koji ce pozajmiti od druga ili slicno, uostalom ni da li bi neko dao svoj acc da se igra, i opet cak i da taj neko drugi ima adc rune i adc heroje, mozda ih nema sve, i opet svako voli nesto malo drugacije u adc runama, nisu svima iste a to mozes da vidis i na lolnexus-u pre pocetka svakog game-a, nebitno koja divizija bila... 

Drugo je kad lol pravi svoj zvanicni turnir pa mogu da imaju na raspolaganju i akaunt koji ce napraviti i heroje koje ce ubaciti u njega, a i to se desavalo dosta ranije kad su lol turniri tek pocinjali da se organizuju, sada svi imaju sve, i lepo su rasporedjeni po regionima tako da tu se neka prica i zavrsava, jednostavno izvodljivo je ali time bi se unakazio kvalitet turnira jer sa svojim akauntom ti znas sta mozes, dok mozda drugi nebi mogli da imaju iste uslove...

Svaka cast za price pool i srecno svima, nadam se dobroj organizaciji!

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne znam kako je u BG ali u Banja Luci bolje PC igraone imaju svoje LoL akaunte pa kad nekom na turniru zatreba lako je  pronaci odgovarajuci akaunt od mnostva akaunta. U kakvoj se to igraoni odrzava turnir ako ona nema barem nekoliko svojih akaunta? :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...