Jump to content

pomoc za pocetnika


Recommended Posts

 E ovako, ranije sam igrao WoT kad je izasao kratko nesto, budzio sam onaj tenk sto se zabode u zbun i nisani preko pola mape(moras biti precizan i sacekati da se nisan namesti)! To je valjda bila artiljerija ako ne lupam gluposti... ne razumem se mnogo u tenkove!

U svakom slucaju ponovo sam skinuo igru, pocecu od novog akaunta i zanima me kako tacno treba da krenem u celu pricu?

Da cuvam poene ili da ih odmah trosim na kupovinu tenkova?

Takodje zanima me koji su tenkovi najbolji? Bez onoga sve zavisi od igrica da igraca, negde u glavi zelim neki mobilan tenk koji se ne krece presporo, i koji moze da uradi dobar dmg, ne ovo sto sam igrao ranije...

Ako moze i takodje s cijim tenkovima da krenem, koji su najbolji za ovaj mali opis koji sam dao, mnogo bi mi znacilo, takodje sta da prvo pravim!

Razgledao sam malo teme ali nisam mogao da nadjem potrebne informacije, ako ih ima prosledite me tamo ili mi jednostavno napisite ovde, posto stvarno zelim da pocnem da igram ponovo... hvala unapred :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

igraj ,prvo sa manjim levelima,uci se,vezbaj ,kreni dve linije pa igraj naizmenicno.krenes polako level po level,kada stignes negde do 5 tog,6tog levela tek onda ti igra krece da bude interesantna .ja bih ti preporucio ruske srednjake(linija sto ide na t 62)-ili ruse teskase sto idu ka is7 ,nisu prespori a prave extra dmg.mana im je sto ne mogu da spuste cev bas puno ali su jako cvrsti.takodje bih ti prporucio americku liniju teskasa,ona koja vodi na t11e5 .svakako ces se namuciti  dok ne dodjes do tier 10:) eto,to su po mom misljenju dobre linije za pocetak,kasnije ces vec sam provaliti sta i kako ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...