Jump to content

Assassin's Creed: Unity / Comet


Slađan

Recommended Posts

a evo i trejlera. Za sada potvrđeno samo za PS3 i XBox 360. Sve detaljnije u članku linkovanom iznad.

 

 

 

... you'll play as an Assassin-hunting Templar named Shay Patrick Cormac who has been betrayed by the Assassin brotherhood after a mission for them goes wrong. Cormac will own a ship called the Morrigan.

Rogue will let you sail the cold waters of the Northern Atlantic Ocean, explore another version of New York (previously featured in AC3) and roam around the Appalachian River Valley - a location that stretches along North America's eastern seaboard from Alabama up to Quebec.

Cormac's story will have a "crucial link" to the Kenway family saga of Assassin's Creed 3 and 4 but will also tie into Assassin's Creed: Unity. The game is set against the backdrop of The Seven Years' War - a conflict with direct links to the French Revolution.

 

 

 

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

mikrotransakcije u Unity-ju - http://www.pcgamer.com/2014/08/14/assassins-creed-unity-will-let-players-fast-track-unlocks-with-microtransactions/

 

Realno buđava fora, mada lično nemam ništa protiv ako 100% tih stvari koje mogu da se kupe mogu i da se zarade besplatno tokom igre. E sad, ako nešto mora da se kupi, i nikako drugačije ne može da se dobavi, to je jadno. Mada mislim da za ACIV isto postoje ovi šortkatovi, ono da kupiš mapu ili tako neko sranje pa i nije neki novitet.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

meni je to sve isto. napravice da moras da grindas ili cekas da bi dobio to sto se kupuje parama, balansirati igru oko geara koji se kupuje ili ce vec smisliti neku jadnu foru, u tome su kreativni. govore da je sve opciono a ja treba da verujem da nece na svaki moguci nacin da pokusaju da nateraju igrace da kupe iteme lol. mozda ne otvoreno u ovoj igri ali garantujem da ce biti sve bahatiji kako vide da sve prolazi

*bljuc*
Link to comment
Share on other sites

realno da, veliki izdavači se ne stide više ičega. Ovaj preorder kurac je totalno besramno sranje. Bukvalno svaka loša praksa loša po potrošača, EA, Activision i Ubisoft su to isprobali, a dobar deo se već primio kao ustaljena praksa, sa tim da EA I Ubi poslednjih godina jebu pa ne staju sa glupostima.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

baš će biti veselo ako je ovo istina, pa izađe igra, pa posle dva dana iskopaju moderi sve kao za watchdogs da su ograničili igru na PC-ju, a ima ovakve zahteve... ili je prosto loše optimizovan port - http://www.kitguru.net/gaming/matthew-wilson/assassins-creed-unity-to-have-high-system-requirements/

 

Navodno je minimum GTX 680 ili Radeon 7970.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

stvarno mi nije jasno koji im je kurac :D možda su najzad dosegli taj trenutak kada imaju najviše zaposlenih u industriji i previše para da mogu da se zajebavaju.

 

A lično volim da vidim igru koja pomera granice hardvera, kao što je bio prvi Crysis ali ovo nije to, ni blizu. Ovde je minimum ono što konzole mogu da furaju, a to je nekih i3, GTX 740, ne GTX 680/780. Mora da ih je mrzelo do jaja da portuju ljudski igru nego su se odlučili da to rade japanskim stilom, sa što manje truda, samo c/p i gg. Baš da vidimo kako će pokušati ovo da objasne, sigurno će biti neiskreno, jadno, smešno PR vađenje, pa će se ukopati još više.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

pa ovaj Ubisoft je prolupao načisto, prvo su poskidali sve nove igre u UK, a sada svuda na Stimu - http://www.polygon.com/2014/11/6/7170359/assassins-creed-unity-far-cry-4-pc-pulled-from-steam

 

 

Inače sam igrao AC: Rogue juče, 100% Black Flag gejmplej, a Assassin's Creed III atmosfera. Igra se vremenski i dešava između te dve. Noviteta nešto i nema, sem što je voda ledena pa ne smeš mnogo da blejiš u njoj. A budući tajmlajn je nastavak na onaj iz Black Flaga. I tu sam u startu video jednu glupost koja me je nagnala da pomislim da će se Dezmond nekako vratiti u igru u nekom trenutku, jer je previše pogodna i glupa fora koja se pominje da je Ubisoft ne bi iskoristio u nekom trenutku.

 

Tako da je za sad generalno ok igra, mada baš nema ni jedan novitet koji mogu da istaknem kao bitan, tako da ovde priča igra neku glavnu ulogu ali sumnjam da će biti toliko ključna, koherentna i imerzivna da ima iole kakav bitan impakt.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...