Jump to content

[NS] iPhone 4s 32gb simfree white bukvalno nov, Roccat Isku illuminate


FreeStyler>GT-R

Recommended Posts

1.iPhone 4s 32gb simfree white (6.1.3 OS)

Telefon sam dobio pre recimo 2 godine kao poklon.U datom trenutku sam imao galaxy sII, a od pre godinu dana sIII.Tako da je iphone koristen bukvalno samo za igre, ponekad muziku, i retko za pozive (nisam osoba koji voli da nosi okolo 2 telefona).Ne volim kada treba da napisem da je nesto bukvalno novo a ipak je koristeno, ali u ovom slucaju stvarno jeste.Telefon nema nijednu ogrebotinicu, ni na lajsni, ni na ekranu, prakticno nigde.Prvog dana sam mu stavio foliju koju sam skinuo pre par dana da bih se uverio da neka ogrebotinica nije prosla ''ispod'' folije na ekran, i stvarno ekran ima onaj odsjaj kao kada kupite nov telefon smile.gif.I foliju sam cak sacuvao da prilozim mogucem kupcu.Telefon poseduje svoju originalnu kutiju, knjizice, punjac, slusalice, usb kabel, 3-4 plasticne/gumene zastite.

Sto se tice ispravnosti i garancije, kupac je dobrodosao da dodje kod mene u stan, sedne i dobije kafu/sok i testira telefon koliko zeli.Pored toga podrazumeva se da cu dati neku vrstu radnu garancije i svoje licne podatke(dokumenta) da kupac prepise.Smatram da ovo dosta znaci prilikom kupovine polovnog iphona, barem bi meni znacilo.I dajem garanciju da telefon nikada nije otvaran niti bilo sta menjano/popravljano na njemu.

Sto se cene tice, koliko sam pregledao trenutno stanje vidim da se nov 4s simfree od 16gb krece oko 360eu, a moj je ipak 32gb i ima par futroli, svu opremu itd., moja cena bi bila 340eu.
Ne interesuje me sto u oglasima ima 16gb verzija sa ''minimalnim tragovima'' koriscenja za 260eu od preprodavaca, licno sam se uverio na cega lice ti telefoni kada sam relativno skoro isao sa drugarom da mu pomognem pri kupovini telefona..


2.Roccat Isku illuminated keyboard

Tastatura je odlicno ocuvana, nigde ogrebana, izlizana ili bilo sta slicno.Sve radi kako treba, ''nogice'' obe ispravne, sve gume sa donje strane tastuture su na broju.
Knjizice, cd, racun i garancija jos pola godine.

http://www.roccat.org/Products/Gamin...s/ROCCAT-Isku/


Cena 6.500din (nova je na popustu placena 11.000)

Kontakt na PM ili na 062/250-999, Minja.

Iskljucivo Novi Sad sto se tice telefona, a tastaturu bih mogao i da posaljem o trosku kupca.

  • Upvote (+1) 1

Guild Wars[MOJO] aka Flash In The Night

Dota[Copavci] aka 3L3M3N7

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...