Jump to content

Osnovne komande za CS:GO podešavanja


xeleNte

Recommended Posts

Upravo sam nabavio cs:go i nisam bas nesto najbolje upucen, da li postoje neke odredjene komande i ostale gluposti posto mi malo glupavo izgleda, ne mogu sens da pogodim i ostalo.Ako moze neko neke standardne komande da stavi hvala.

Gasi raw_input, m_accel, speed sve na 0. Stavi launch opcije, podesi video.cfg, podesi kontrole. To je to.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Nije fazon ciljati u metu nego metati u cilj.

Link to comment
Share on other sites

nema launch opcija za podesavanje akcelaracije misha..sve imas u opciji raw input u kontrolama u samom cs-u ,drzis ga upaljen ili ugasen..znaci ne pises u launch opciajma -noforce...blabla :-)
od launch opcija ti treba -freq 75 ( meni je 75hz ekran ) , -high ( da ti stavi komp high proces,ja makar to koristim ) , -tickrate 128 ( da ti podesi lan rate-ove ) , -novid ( da ti pokrece cs go direktno,da ne ucitava onaj video na pocetku )
rate-ovi

rate 128000

cl_cmdrate 128

cl_updaterate 128

cl_interp 0 

cl_interp_ratio 1

 

Ostale komande su ti proizvoljne,pa udri i izvoli :-)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

nema launch opcija za podesavanje akcelaracije misha..sve imas u opciji raw input u kontrolama u samom cs-u ,drzis ga upaljen ili ugasen..znaci ne pises u launch opciajma -noforce...blabla :-)

od launch opcija ti treba -freq 75 ( meni je 75hz ekran ) , -high ( da ti stavi komp high proces,ja makar to koristim ) , -tickrate 128 ( da ti podesi lan rate-ove ) , -novid ( da ti pokrece cs go direktno,da ne ucitava onaj video na pocetku )

rate-ovi

rate 128000

cl_cmdrate 128

cl_updaterate 128

cl_interp 0 

cl_interp_ratio 1

 

Ostale komande su ti proizvoljne,pa udri i izvoli :-)

To za -tickrate 128 ti je na LAN kad praccujes sa botovima, uostalom ove komande msm. 

 

m_mouseaccel1 "0"
m_mouseaccel2 "0"
m_mousespeed "0"

 

Nije fazon ciljati u metu nego metati u cilj.

Link to comment
Share on other sites

E sad vec malo bolje radi, ali fps kanal :D

Brate imas mali milion tipova, npr meni je sada sa 150 na 200 fps dosao na mom steam profilu imas moju konfiguraciju.

Evo ti ovde info pa skidaj i gledaj sta ti treba, od igle do lokomotive. 

HLTV tip od mene - Radi - http://www.hltv.org/?pageid=18&threadid=470332#r4713096

 

SK Gaming - http://www.sk-gaming.com/member/AcKkE

Steam profil imas na mom profilu :)

Edited by ACkE
  • Downvote (-1) 3

Nije fazon ciljati u metu nego metati u cilj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...