Jump to content

Igraci koji su menjali prvobitne pozicije?


Neptune

Recommended Posts

ljudi,nemojte da pricate o likovima koji su carevali svuda i gde hoces.Mislim navodite primere Zanetija,Kompanija,Filipa Lama,Runija ili Tijerija Anrija:)Pa i da brane oni bi i dalje bili bogovi jer su bogovi fudbala i njihova promena pozicije nije im doprinela do eksplozije jer su carevali i pre toga.Onda navedite i Mateusa:)

Ili navedete Alana Smita koji je bio spic,pa veznjak,a eno proslavio se u picku materinu na toj poziciji veznjaka.

Pa Mesi,igrao na krilu,pa presao u sredinu,u jbt,kakva promena.Onda isto mozemo da kazemo i za Ronalda.

Po meni najskolskiji primer trenutno je pomenuti Geret Bejl,jer je njega pijani Hari i busio jer nije igrao defanzivu,cim mu je dao slobodu da ne igra odbranu i gurnuo ga napred,decko je odlepio.

Od ostalih igraca koji su se preporodili promenom pozicije naveo bih Kola Turea jer je lik igrao desno krilo kada je dosao u Arsenal i nije znao gde bije,a nakon prekomande u defanzivu, bio je jedan od najboljih stopera na ostrvu:)

Mislim da treba bas da se drzimo "radikalnijih" primera tipa Musa Dembele i Aksel Vitsel,koji su od centarfora postali vrhunski ball suplajeri,ili Ešli Kol koji je bio centarfor(da li je uopste to neko znao),pa postao bek.

Ali svakako da je jedna od najboljih prica ovog tipa vezana za velikog Horhea Kamposa,koji se smorio što je rezerva kada je poceo karijeru,trazio da bude spic,dao brdo golova u prvoj sezoni,bio u konkurenciji za najboljeg strelca prvenstva,i onda se vratio da brani :DDD Bog!

 

WB! 0/

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...