Jump to content

Playstation 3 slim 160gb rogero cfw


serpentina

Recommended Posts

Savrseno stanje, instaliran najnoviji rogero firmare 4,46 sve igrice se igraju sa internog ili externog hard diska ili sa usb flash drajva, dolazi sa 2 wireless joystika, power kablom, hdmi kablom, i usb kablom za punjenje wirelless joystika, takodje moga da dam jos oko 60ak igrica sa mog hard diska.

250e

Link to comment
Share on other sites

po tome sto moze da se kupi za 200, pa onda proda bez jednog kontrolera za 220-230 dugim smaranjem po oglasima,eventualno neko naleti ko ce da se primi na igre i slicno koje bi dobio, a drugi kontroler cist profit. Prosto. Ali Vigorito to zna, 250 evra je maksimalna puna "maloprodajna" cena u ovom trenutku po meni i morace da ceka ili da ga ukenja.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

po tome sto moze da se kupi za 200, pa onda proda bez jednog kontrolera za 220-230 dugim smaranjem po oglasima,eventualno neko naleti ko ce da se primi na igre i slicno koje bi dobio, a drugi kontroler cist profit. Prosto. Ali Vigorito to zna, 250 evra je maksimalna puna "maloprodajna" cena u ovom trenutku po meni i morace da ceka ili da ga ukenja.

samo si ti sam sebe razumeo sta si hteo da kazes ovo sa josticima,oglas dat 19 oktobra prodat malopre 21 oktobra,gde tu vidis smaranje po oglasima,prodato nije aktuelno vise.

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...