Jump to content

Silne neke slušalice i eksterna 18MP optika za mobilne


nickwood

Recommended Posts

Na prodaju:

 

1. Logitech G230 gaming slušalice. Novo, neotpakovano, dobijeno na poklon, tako da nisam siguran da li važi garancija

 

Nove su 80 €, moja cena je 50 €, imam dva para

 

2. Slušalice URBANYEARS KRANSEN narandžaste (pumpkin) Sluške su nove, u originalnom full pakovanju, kupac ih otvara, internacionalna garancija u pakovanju. Sluške imaju jedinstven način čuvanja kabla, sa namotavanjem oko 3,5 mm konektora, a slušalice se spajaju jedna za drugu, pa kabl ne može da se umrsi.

 

Kod nas ne mogu da se kupe, u EU 39 €, moja cena 30 €

 

3. Profesionalne slušalice beyerdynamic MMX 101iE crne
Sluške su nove, u originalnom full pakovanju, kupac ih otvara, internacionalna garancija u pakovanju.
 

Kod nas ne mogu da se kupe, u EU 125 €, moja cena 90 €

 

4. Optika za mobilne telefone  SONY CyberShot DSC-QX10
U pitanju je veoma kompaktna optika sa Sony Cyber-shot DSC-WX150 aparata (10x optički zum, f3.3-5.9, 25-250mm sočivo, i 18 MP, 1/2.3-inch backside-illuminated CMOS senzor)
Izgleda kao objektiv, a preko adaptera se povezuje na bilo koji pametni telefon sa iOS ili Android OS-om. Komunikacija se obavlja bežičnim putem, pa ne morate da ga kačite na telefon fizički. Po meni je bolja upotreba kada ste npr na koncertu, držite ga u ruci iznad sebe i snimate binu, a sliku imate na telefonu koji je ispred vas.
Dakle:
10x optika (zoom sočivo)
kompaktan
f3.3-5.9 blenda
25-250 mm sočivo
iOS ili Android

Evo par linkova: 1, 2 i 3

Kod nas ne može da se kupi, u EU 250 €, moja cena 190 €

 

 

 

Kontakt na 064/6122926

 

Zamene me ne interesuju preterano

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...