Jump to content

Masters of the World - Geopolitical Simulator 3


Ste

Recommended Posts

Koliko ova igra ima potencijala pa to je neverovatno.

 

Ako izuzmemo uzasan interfejs, losu optimizaciju, dosta bugova, dobijamo jednu zanimljivu igru koja podseca na hearts of iron. Ali vise orijentisan na ekonomiju i politiku, nego na borbu. 

 

 

Jos nisam probao igru koja ima ovoliko opcija upgravljanja drzavom, suludo. 

 

Probao sam prvo sa Srbijom, da joj sredim budzetski deficit, ekonomiju, industriju, potpisem par dobrih ugovora oko kupovine i prodaje proizvoda. Pa onda da povratim Kosovo vojnim putem. Malo sam se sredio i udario na sipce, pregazio sam ih za 3 dana ( kao sto bi ih i pregazili u rl ;) , ali su dusmani zvali UN da stave na glasanje vojnu intervenciju protiv mene. Naravno izglasano ali ipak sam pregazio sipce i vratio ono je sto je nase i tada mi je pukla igra....

 

Drugi put sam krenuo sa Severnom Korejom i u savezu sa Rusima i Kinom, pokrenuo treci svetski rat. Ali je krenula igra toliko da baguje i secka da nije normalno, da sam uradio alt f4.

 

Kada bi tvorci napravili neki dil sa.... na primer paradoxom i zajedno radili na ovome, to bi bila igra decenije.

Link to comment
Share on other sites

Значи иста прича ко и раније... Они кад направе седамнаести део, то ће моћи да се игра, ал нико више неће ни да покушава да стартује:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...