Jump to content

WTS Riot Blitz i Arcade Heca (AKTIVNO SAMO DO SUBOTE)


Recommended Posts

Dva puta po dva koda za East i West (ili za neke druge RU itd...). 500din komad ili 900din komplet. Kodove kucam iskljucivo ja na vasem acc i uzimam screenshot da okacim na forumu kao dokaz, da ne dodje do pokusaja prevare itd.

Inbox ili cRuis3rns@skype

  • Downvote (-1) 1

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Ja sam clan od poverenja ovde, bar tako mislim. Ako ce neko da uzme kod za oba servera (i west i east) dajem kod naravno... Ovako uopste ne zelim da dovodim ni sebe ni druge u neprijatnu situaciju da je neko dao drugaru ili iskoristio na drugom acc na drugom serveru... Na zahtev kupca dajem svoju licnu kartu, nikakav problem...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Kodovi su iskoriceni na EUW i EUNE, najverovatnije i NA. Za ostale servere nisam siguran, ali moguce da su RU i ostali jos uvek neiskorisceni. Pa ako neko igra tamo, evo prilike za besplatne skinove+heroje.

 

WWF63WPH4CENXJ Heca
WW6HJLTXNLW47E Bliz
WWKDGDPQGX7CWQ Bliz

  • Upvote (+1) 1

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Kodovi su iskoriceni na EUW i EUNE, najverovatnije i NA. Za ostale servere nisam siguran, ali moguce da su RU i ostali jos uvek neiskorisceni. Pa ako neko igra tamo, evo prilike za besplatne skinove+heroje.

 

WWF63WPH4CENXJ Heca

WW6HJLTXNLW47E Bliz

WWKDGDPQGX7CWQ Bliz

Hvala na postu.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ove niko nije sherovao, ovo su kejevi koje sam licno dobio od amera u zamenu za kodove slobodne na NA. Gde si ih uzeo? Na RU? :)

 

I da, nije tajna gde se sharuju kejevi, ima post o tome takodje na forumu...

Na Turskom Serveru ima još 5 kodova koji se sheruju na Fejsu a verovatno ce biti još kad više ljudi bude lajkovalo.Jedini Porblem je što moraš da budeš brz i da ubodeš nepoznat broj ili slovo.Najgore je kad imaš i jedno i drugo.

 

Evo koda 

Codes all day - guess the number, good luck to all.

Hec - WWPEFWQMKCV_PJ

Blitz - WWKD4FWK7PG_UK

Bice još kodova.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...