Jump to content

Riot Blitzcrank i Arcade Hecarim skinovi for free


Recommended Posts

Postoji fora kako dobiti ova 2x skina for free i evo prostog uputstva odete na  http://woobox.com/mmrtki sajt ukucate svoje podatke i onda ovaj kod a81xd6c0vf7c ne mogu 100% da garantujem da cete dobiti skinove ali mozete pokusati pa ako nas ne provale dobicemo svi :D

 

Skinovi su se delili svim koji su bili na Gamescom a sto je najaca fora ako prodje ovo dobijate i heroje ako ih nemate ne morate ih kupovati.

 

Kad sve zavrsite treba da dobijete ovakvu poruku:

Thank you for submitting your badge code! You will receive your skins within 1 week of the end of Gamescom

sto znaci da se skinovi i heroji ne dodeljuju odmah nego posle nekoliko dana :D

 

Eto jedne pomoci inace ce na ovome zahvanjujem Supernaturalu koji mi je ovo nasao a ja samo prosledio dalje da svi Balkanci i ljudi koji znaju srpski dobiju ovako nesto free ako uspemo :D

Link to comment
Share on other sites

User sa 32 poruke tvrdi da cu dobiti free skinove samo ako ukucam svoj username, pass i email adresu na neki sajt koji ocigledno nema veze sa League of Legends.

Ko poveruje u ovo i treba da ostane bez accounta.

 

O decko moj ti nemaas pojma sta pricas sa zivotom inace ja sav svoj licni info sherujem na ovom foumu, postjim ovde jako dugo radi prodaje igrica, accounta, keyeva, poslovao sa preko 200 ljudi odavde nemam vremena da kao ti spamujem teme i nabijam komentare. Inace nauci prvo sta je League of Legends pa onda Gamescom na kome su svi joki su bili dobili ovaj 2 skina a link koji sam ti poslao je official link sa LOL sajta, Facebook fan page-a i Twitera, jedino je pitanje sto u susitemu postoji bug za dodeljivanje skinova i da umesto da samo prvi ko ukuca kod dobije skin oni su na Gamescom-u odlucili da moze da se iskoristi i za smurf acc pa sad sve zavisi od sistema da li cemo svi dobiti skinove ili niko.

 

Inace evo ti jos nesto da pogledas http://www.gramno.com/forum/threads/6304-Riot-Blitzcrank-i-Arcade-Hecarim-skinovi-za-dzabaka!?p=49556#post49556 

 

a ako umes da koristis google pogledaj malo sta je Gamescom i kako se dobijaju ovi skinovi i o cemu se zapravo radi pre nego sto pocnes da lupetas i spamujes topic, inace niko nije rekao da cemo skinove dobiti 100% zato sto ih dodeljuje bot pa ili cemo dobiti svi ili niko.

 

I jos nesto gde ovde pise da ti treba da ukucas pass? ukljuci mozak malo pa onda na ovom sajtu moze bilo ko da ubaci bilo ciji acc :D e ti moj 737 posta ukljucijuci jos jedan kojim ces spamovati ovu temu opet i nista nisi naucio a izgubio toliko vremena zivota na ovom forumu.

 

Dodje covek da pomogne a vi hejtujete umesto da se prvo raspitate i stai kako, vi jos optuzujete... moram da budem iskren da nije ovo prvi put da se ljudi na ovom forumu ponasaju tako i verovatno zato forum i polako umire... sad mogu ljudi svasta da kazu na ovaj moj ceo komentar ali je realan... malo vise postovanja ljudi i obratite paznju na stvari pre nego pocnu optuzbe umesto da bude hvala brate, i nadamo se da ce raditi od komentara ... ovakvo nedolicno ponasanje starijih clanova direktno utice na popularnost foruma...

Edited by Burndown
Link to comment
Share on other sites

Nigde se ne trazi pass, to pod jedan. Drugo, kada vidis ovako nesto, ti odmah napljujes coveka ni ne pokusas da proveris o cemu se radi. Trece, i kada vidis ovako nesto i deluje interesantno, ti ga googlujes i vidis da je to ustvari regularna stvar koja se radi ne samo na sajmu u Kelnu i za LoL, vec za 90% drugih stvari za dodelu popusta, vaucera, kodova itd...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Da zaboravih... Samo zato sto zivis u Srbiji koja je ogranicena od svetskih trendova i retardirana u svakom pogledu, ne znaci da moras i ti sam da budes takav. Obrazuj se, informisi, googluj, za to sluzi... Danasnji mentalitet i umobolnost su razlozi sto nazadujemo, ne politicari... -.-

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre smanjite hejt, evo izvinjavam se sto mi se ucinilo  umesto summoner name da traze account pass. Toliko sam se nagledao raznih pokusaja scamovanja da sam odmah osuo paljbu kada sam video ovo :P.

 

Nisam hejt brate nego ja da pomognem kad ono pljuvanje :( crying samo sam hteo da pomognem

 

Covek se izvinio sve je u redu :D

Edited by Burndown
Link to comment
Share on other sites

Evo da napisem kako tacno ovo radi znaci kodove mozete kucati i in game kad se ulogujete u igrici i jedan kod moze biti iskoriscen i na evropskom i maerickom serveru tako da tona kodova koja sada postoji na netu nije iskoriscena na jednoj od ove 2 strane samo treba naci kodove koji sada nisu iskorisceni a ovim nacinom gore je dobio samo jedan decko skinove ako ne laze ali je mozda on bio prvi koji ih je kucao, ako saznam gde se mogu naci kodovi postovacu ovde :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...