Jump to content

Kupujem Logitech H390 ili h530 sluske


Frubi

Recommended Posts

problem je sto sam ja duduk za sve te stvari... imam nekog partnera iz usa, sa kojim sam na skajpu i on non stop ima onaj background noise, i rekao mi je da kupim ove sluske.... sad je moje pitanje dal ce se taj background noise eliminsati kada uzmem neke od ovih slusalica ili kako to ide ? i da li je to do slusalica ili do cega vec kompa/muzicke/mikrofona, interneta?

posto sam kupio odvojen mikrofon danas i nista se nije poboljsalo . aj javite mi da znam !:P

hvala

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Batali te tresh marke koje ti je bulbasaur ponudio i kupi normalne slusalice kao covek ako hoces ( sennheiser, akg, audio-technica, grado ). Cak imas pazariti na snizenju BeyerDynamic DT 235SW koje su na snizenju ~3200 dinara a mogu potpisati da imaju bolji zvuk od oh svih koje je decko iznad mene naveo ako vec hoces pazariti slusalice. U velikom luku bih zaobisao bilo kakav CoolerMaster/Razor i slicne brendove cije slusalice kostaju i do 10k dok za te pare mozes kupiti solidne hi-fi slusalice. Sto se tice background noise, probaj da smanjis osetljivost mikrofona i vidi da smanjis microphone boost na 0 ili pak na 20% ( u zavisnosti koliko je trenutno podesen ). Ako pricas preko skajpa Options - Audio Settings i vidi da iskljucis "Automatically adjust microphone settings" kao i da smanjis osetljivost mikrofona.

Edited by suba

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

ako ima pozadinski shum, znaci da to NJEGOV mic tamo hvata i salje ti, verovatno zato sto lik ima fazon 38 kulera u kucistu pored monitora....  [roflmao]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

suba brate necemos e vredjamo al ako hoces iole bolje sluske od tih ponudjenih marki morace da se isprsi poprilicno zato mu nisam ni naveo.. pocaprkaj po ostalim forumima ti ipak pa vidi kako ti je najbolje. uostalom mislim da ove sluske moze da nadje za dobre pare a sa onim sto on trazi.. decku nije bitan kvalitet slusalica vrv koliko da ima dobar clear bd noise.. zato sam mu naveo par za koje znam da rade posao.. ako je audiofil onda nek se odluci za te tvoje jer tvoje i moje sluske su za 2 razlicite stvari.

Edited by bulbasaur
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam nikoga vredjao, rekao sam coveku da zaobidje ove stvari koje si mu ti ponudio jer primera radi taj CM Storm koliko vidim kosta 100evra. Za te pare moze kupiti daleko bolje slusalice od tog Storma i nema smisla baciti 100 evra za nesto kad se moze kupiti daleko bolja stvar za isti novac. Uostalo kako sam odluci covek, njegov novac, njegov problem i neka ga trosi kako misli da treba.

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...