Jump to content

Wargame European Escalation


Ste

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Elem, izasao je drugi deo. I jako interesantno kod igre je sto su svi dlcovi besplatni a donose mnogo toga.

A posto retko ko igra 1v1, uglavnom 2v2, 3v3 i vise, trazim kompanjone za igru. Iskreno jedna od boljih mp strateskih igara.

Igram uglavnom na strani istocnog bloka. Doduše NATO ima izdrkanu avijaciju, ali ništa sto par tunguski i strela ne može da sredi!

Link to comment
Share on other sites

Inace uskoro izlazi novi dlc sa gde ce se moci igrati sa Kinom ili SEVERNOM KOREJOM!!!!!!!!

 

"Uniting together several pre-determined countries in a kind of “super nation”, Coalition decks will have access to all of its members’ prototypes, but will grant less activation points available than individual nations would.

Coalitions will be (some names are still subjected to change):

COMMONWEALTH:
UK + ANZAC + Canada

NSWP:
Poland + CSSR + E-Germany

SCANDINAVIA:
Sweden + Denmark + Norway

EUROCORPS:
France + W-Germany

RED DRAGONS:
China + North Korea

BLUE DRAGONS:
Japan + South Korea

And finally, USA USSR will stand alone …"

 

Tacno nece Jugoslaviju posto je realno malo trziste. Ali bitno da su ubacili skandinavce u prosloj expanziji!

Edited by biss
Link to comment
Share on other sites

mnogo mi se svidja igra, bas je pravljena po mom ukusu. malo mi je komplikovana, previse razlicitih jedinca dobijam iz misije u misiju i bas mi treba vremena da provalim ko sta radi. najteze mi je sto pokusavam i pesadiju da ubacim, load/unload, i bas se zapetljam. jel moze da se igra bez pesadije :o

igrao sam nekad slicnu, samo mislim da je ww2 oruzje bilo i nisi mogo da tokom igre kupujes jedinice

jel moguce da se razlicite vrste tenkova ubace u istu jedinicu? 

bas mi krivo sto ne kupih igru na steam sale, mora da je u multiju dobar ubac

Link to comment
Share on other sites

previse novih jedinica se dobija. aj sto ih dobijam ja al dobija ih i neprijatelj pa moram da provaljujem i svoje i njegove. ne svidja mi se sto im helikoptera, mogu da se rade broken stvari sa njima. nadjoh preturajuci po starim diskovima, sudden strike se zove slicna, stara igra i mislim da je mnogo bolja od ove.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...