Jump to content

Formula 1 - sezona 2013


AlexG

Recommended Posts

nema nekih većih previranja pred ovu sezonu najviše zato što od sledeće kreće veliko tumbanje - novi v6 turbo motori (trenutno imamo v8 2,4 čiji je razvoj zamrznut nekoliko godina unazad) bi treblao da poremete odnos snaga, jer prethodne dve i po sezone pokazuju da niko ne može da prismrdi ejdrijanu njuiju (glavni konstruktor i ključni čovek red bula) u razumevanju aerodinamike koja je odlučujuć faktor otkako su motori zamrznuti.

možda najveća novost je da hamilton vozi za mercedes. otišao je iz meklarena, koji je prethodnih godina bio pri vrhu al ipak nije uspeo da ugrozi red bul, u mercedes koji ne može da se opasulji još od kraja one sezone kad je baton uzeo titulu (tad su se zvali braun).

prošlogodišnje vesti koje si možda propustio su da se vratio kimi, vozi za lotus (bivši reno) i završio je šampionat na trećem mestu, i da su nove gume totalno promenile taktičke varijante i dovele do nekih zanimljivih momenata u trkama.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne kapiram ovo, zadržavaju Rosberga jer Hamilton nema goriva - "Nemoj da ga pretičeš, po timskim naredbama mora da uspori"

Pa ko ga jebe, mislim, ako ga pretekne tim će svejedno imati treće i četvrto mesto ...

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne kapiram ovo, zadržavaju Rosberga jer Hamilton nema goriva - "Nemoj da ga pretičeš, po timskim naredbama mora da uspori"

Pa ko ga jebe, mislim, ako ga pretekne tim će svejedno imati treće i četvrto mesto ...

Pa usrali su se da Hamilton ne odleti negde dole, pa da izgube poene. Jebo ti takvu taktiku ako ne daješ vozačima da se dokazuju.

A i šta bi Nikol rekla... :D

Link to comment
Share on other sites

koliko losi medjuljudski odnosi ...pa ja nemam reci,tri lika na postolju ne zna se ko se losije oseca...ovo je strasno,u soku sam,sva sreca pa sam gledao samo zadnjih 10 krugova...

scena sa fetelom i veberom u sobici onoj posle trke...koja tenzija i hejt...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Da je Niko Rosberg pretekao Hamiltona ja garantujem da bi uzeo prvo ili drugo mesto.

Masa sabio pred kraj trke a Alonso je retard sa svojom retardiranom odlukom da odveze još jedan krug sa slomljenim branikom..

Hvala Bogu pa nije bilo kiše kao u prva dva dana treninga..

Sve u svemu, odlična trka a Veber je trebao da iznabada Fetela...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...